reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
[emoji846][emoji846] jesteś [emoji846] zapraszamy. Nie przejmuj się. Ja 5 lat straszą jestem od Ciebie i tak samo zielona bo tez pierwsza ciąża [emoji846]
Dzięki kochana :) mowilas już komuś oprócz męża? Ja dziś zadzwonię do lekarki sie umówić, chociaż podejrzewam,ze to jeszcze bardzo wczesna ciąża :)
 
reklama
Dziewczyny a jak tam Wasz sen? Ja z jednej strony miewam dni kiedy jestem bardzo zmęczona i śpię w dzień, z drugiej strony są noce w których cierpię na bezsenność i bardzo mnie to meczy. Nie wiem czy to z emocji czy nie...
Jak z Wami?
Ja tak miałam w III trymestrze pierwszej ciąży... ciągła bezsenność! Tragedia! A teraz spała bym na stojąco :laugh2: ale to normalne, krążenie pracuje na obrotach bo musi pracować także dla naszego bobasa :)
 
Hej dziewczyny jeśli można to nieśmiało do was dołączę :) jestem Klaudia mam 23 lata, wczoraj zobaczyłam na teście II kreski :) jest to moja 2 ciąża. Pierwsza poroniłam w lutym w 6tc.
Mega się boje, ze może znów się nie udać :(

Powiedzcie mi, czy jest to możliwe żeby w tak wczesnej ciąży odczuwać mdłości? Od wczoraj mega złe się czuje, żołądek jakbym miała pusty mimo ze coś zjem i co jakiś czas chce mi się wymiotować :/
 
Hej dziewczyny jeśli można to nieśmiało do was dołączę :) jestem Klaudia mam 23 lata, wczoraj zobaczyłam na teście II kreski :) jest to moja 2 ciąża. Pierwsza poroniłam w lutym w 6tc.
Mega się boje, ze może znów się nie udać :(

Powiedzcie mi, czy jest to możliwe żeby w tak wczesnej ciąży odczuwać mdłości? Od wczoraj mega złe się czuje, żołądek jakbym miała pusty mimo ze coś zjem i co jakiś czas chce mi się wymiotować :/
teoretycznie jest to możliwe to zależy od stężenia hcg w krwi ja mam mdlosci już od 2 tygodni co prawda niewielkie ale jednak potrafią dokuczyć :)
 
Dziewczyny a jak tam Wasz sen? Ja z jednej strony miewam dni kiedy jestem bardzo zmęczona i śpię w dzień, z drugiej strony są noce w których cierpię na bezsenność i bardzo mnie to meczy. Nie wiem czy to z emocji czy nie...
Jak z Wami?

Ja śpię jak zabita... nawet w pracy bym spała
 
reklama
Widze, ze na Lutowkach nam sie rozkreca :) super! Im nas wiecej tym rzniej wiec z wielka przyjemnoscia witam wszystkie nowe mamy!
U mnie jak narazie wie tylko maz, siostra I najblizsza przyjaciolka I tak zostanie do 12 tygodnia (poprzednia ciaze poronilam w 11 tygodniu) I boje sie mimo wszystko, ze cos jeszcze moze pojsc nie tak :(

Jestem nadal niesamowicie zmeczona, ale dzisiaj w koncu zglosilam ciaze do mojej przychodni wiec czekam teraz na telefon o spotkanie. Na wadze spadl mi kilogram, ale brzuch sie zrobil lekko wydety :shocked2: a z Szymkiem w ciazy dopiero kolo 10-11 tygodnia cos zaczelo byc widac. Jezu ja nie bede w pracy mowic do 12 tygodnia wiec chyba pozostanie mi noszenie luzniejszych sukienek.

Jak tam u Was dzisiaj ciezarowki?
 
Do góry