reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Gratulacje:) będzie widać z pewnoscia pęcherzyk płodowy, ale serce pewnie jesscze nie. Ja ide w 7 tc zeby juz bylo serce.


Dziewczyny a czy Wam tez NIE jest niedobrze? W pierwszej ciazy od poczatku mialam jadłowstręt i kilogramy lecialy w dól. A teraz zupelnie (poza bolacymi piersiami) nie mam zadnych objawow. Troche mnie to martwi
 
reklama
Gratulacje:) będzie widać z pewnoscia pęcherzyk płodowy, ale serce pewnie jesscze nie. Ja ide w 7 tc zeby juz bylo serce.


Dziewczyny a czy Wam tez NIE jest niedobrze? W pierwszej ciazy od poczatku mialam jadłowstręt i kilogramy lecialy w dól. A teraz zupelnie (poza bolacymi piersiami) nie mam zadnych objawow. Troche mnie to martwi

Dziękuję :) ja się łudzę, że w piątek już będzie serduszko. To będzie 5t5d... jest sens iść?

Co do objawów to wcześniej tylko piersi tkliwe i bóle w brzuchu, ale od wczoraj dodatkowo zgaga i zmęczenie takie, że w pewnych momentach STANIE mnie męczyło tak, że prawie sapałam.... prawie zasnęłam w pracy. Macie jakieś sposoby na to?
 
Dziękuję :) ja się łudzę, że w piątek już będzie serduszko. To będzie 5t5d... jest sens iść?

Co do objawów to wcześniej tylko piersi tkliwe i bóle w brzuchu, ale od wczoraj dodatkowo zgaga i zmęczenie takie, że w pewnych momentach STANIE mnie męczyło tak, że prawie sapałam.... prawie zasnęłam w pracy. Macie jakieś sposoby na to?

Gratuluje [emoji846][emoji846] ja idę jutro na pierwsza ciążowa wizytę i to tez moja pierwsza ciąża mimo 34 lat na liczniku i kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać i co mnie czeka [emoji846][emoji846]


A jeśli chodzi o mdłości to kompletnie nic, zero. W ogóle poza piersiami u czasem chwilowym bólem w podbrzuszu żadnych objawów, aż się zastanawiam czy to normalne [emoji846]
 
Cześć wszystkim :) jestem Magda, mam 27 lat i... w czwartek miałam pierwszy, bladziutki pozytywny test w dniu spodziewanej @.
Wczoraj była już wyraźna różowa krecha :)
W piątek idę do lekarza, mam nadzieję, że będzie coś widać.
Niby mam wg preglife termin na 11.02 :)
Dziś robiłam też hcg z krwi, w środę kolejna :)
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

To moja pierwsza ciąża, nic jeszcze nie wiem i wszystko jest dla mnie nowe :D
Myślicie, że u gina coś da radę w piątek zobaczyć?
Gratulacje :) tak jak już poniżej napisano, będzie widoczny pęcherzyk płodowy.

Gratulacje:) będzie widać z pewnoscia pęcherzyk płodowy, ale serce pewnie jesscze nie. Ja ide w 7 tc zeby juz bylo serce.


Dziewczyny a czy Wam tez NIE jest niedobrze? W pierwszej ciazy od poczatku mialam jadłowstręt i kilogramy lecialy w dól. A teraz zupelnie (poza bolacymi piersiami) nie mam zadnych objawow. Troche mnie to martwi
Ja czuje lekkie mdłości jak rano wstaje, tkliwe piersi i zmęczenie ale poza tym jest ok. fakt że w pierwszej ciąży na tym etapie męczyły mnie straszne mdłości i zgaga.
 
Gratuluje [emoji846][emoji846] ja idę jutro na pierwsza ciążowa wizytę i to tez moja pierwsza ciąża mimo 34 lat na liczniku i kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać i co mnie czeka [emoji846][emoji846]


A jeśli chodzi o mdłości to kompletnie nic, zero. W ogóle poza piersiami u czasem chwilowym bólem w podbrzuszu żadnych objawów, aż się zastanawiam czy to normalne [emoji846]

Daj znać jak było, bo ja też nie wiem, czego się spodziewać. Mimo, że będzie "tylko" pęcherzyki to pójdę, bo nie mogę się doczekać :)

U mnie do wczoraj było tak samo. Myślę że jest ok :)
 
Gratuluje [emoji846][emoji846] ja idę jutro na pierwsza ciążowa wizytę i to tez moja pierwsza ciąża mimo 34 lat na liczniku i kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać i co mnie czeka [emoji846][emoji846]


A jeśli chodzi o mdłości to kompletnie nic, zero. W ogóle poza piersiami u czasem chwilowym bólem w podbrzuszu żadnych objawów, aż się zastanawiam czy to normalne [emoji846]
No to ja mam tak samo, chociaz to moja druga ciaza i w tamtej od poczatku bylo fatalnie, a teraz czasem zapominam ze jestem w ciazy. Chociaz to dopiero 5t1d
 
reklama
Do góry