reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Megi86 dzięki [emoji3] ja narazie mam apetyt za pięciu i smakuje mi w sumę wszystko [emoji4]
@raz_dwa_trzy ja mam 28 lat. I to moja już piąta ciąża. Ale jak narazie dwie były tylko udane. Za sobą mam jedną biochemiczną i puste jajo płodowe.
@ForgetMeeNot beta bardzo ładna. Jaki był ostatni wynik i z kiedy? Progesteron też ładny.
Sprzątam mieszkanko właśnie. W pracy czułam się jakby mnie czołg rozjechał, a w domu siły mam za trzech narazie [emoji6]
 
reklama
Ja mam 29 lat. To jest moja piąta ciąża . Dwie pierwsze bezproblemowe w domu prawie 7-latka i 4-latka[emoji4] .Później poronienie i pozamaciczna .
 
Czy któraś z Was też jest alergiczką? Tragedia, w ciąży z Mikim to ledwo dawałam radę bez leków na alergię. W tym roku zrobiłam w końcu testy na alergię dzienną i wyszło mi, że mam alergię na wszystkie pyłki, trawy, kurze i roztocza.

U mnie na obiad dziś pomidorowa z ryżem i kiełbasa z grilla :)

Karolina, zawsze możesz powiedzieć, że jakieś leki bierzesz czy antybiotyk, a nikt Cię przecież nie sprawdzi :) Ja mam w razie wu alibi, że biorę leki na torbiele i nie chcę ich mieszać z alkoholem (co prawda chyba nawet nie ma takiego zakazu, ale u mnie się nie znają :p).
 
Mam wyniki Zobacz załącznik 868492

Szczerze to nie wiem skąd to plamienie. Jutro mam wizytę o 13.40

A dlaczego TSH tak spadlo? Jest nadal w normie, ale mocno poszlo w dol. Moze teraz sie okazac ze masz za duza dawke euthyroxu. Przed ciaza byla dobra, a w zwiazku z ciaza moglo sie zmienic np. dzialanie przysadki. Reszta wynikow bdb :) zatem moze to byc wina tego miesniaka :/
 
Czy któraś z Was też jest alergiczką? Tragedia, w ciąży z Mikim to ledwo dawałam radę bez leków na alergię. W tym roku zrobiłam w końcu testy na alergię dzienną i wyszło mi, że mam alergię na wszystkie pyłki, trawy, kurze i roztocza.

U mnie na obiad dziś pomidorowa z ryżem i kiełbasa z grilla :)

Karolina, zawsze możesz powiedzieć, że jakieś leki bierzesz czy antybiotyk, a nikt Cię przecież nie sprawdzi :) Ja mam w razie wu alibi, że biorę leki na torbiele i nie chcę ich mieszać z alkoholem (co prawda chyba nawet nie ma takiego zakazu, ale u mnie się nie znają :p).

U mnie to zaraz byłoby prowadzone dochodzenie jaki to antybiotyk. Żebym nazwę podała. Kiedy go dostałam, dlaczego go musze brać itd [emoji6] a tak boli mnie ząb brałam solpadeine i nie piję. Nikt nie dopytywał nic dalej bo każdy wie, że przy tym leku alko zabroniony [emoji4]
 
Ja dokładnie 2 lipca kończę 23 lata. 2 ciąża, w domu mam 20miesięcznego Mikołaja, była to bezproblemowa ciąża i oczywiście nieplanowana. Teraz też niby nieplanowana, ale tak jak już mówiłam chodziła za mną tą ciąża od jakiegoś czasu i się nie mogłam zdecydować, to ciąża zdecydowała za mnie ;) Nie wiem jak to liczyć, ale dziś 5 tyg mija od oostatniej miesiączki, więc załóżmy, że skończyłam 5 tc i leci 6 tc (5 tc+1dz).

@raz_dwa_trzy Teraz będzie wszystko dobrze ;*
 
Ja mam 32 lata i to moja druga ciąża, w domu mam 14 miesięcznego synka. Pierwsza ciąża była bezproblemowa, jedynie pod koniec miałam ucisk na nerw w kręgosłupie i ledwo chodziłam, puściło dopiero po porodzie, ale poza tym było ok.
Życzę każdej z nas byśmy wytrwały do końca i urodziły zdrowe radosne bobaski!!
 
Dziewczyny co Wy na to aby utworzyc watek - Przedstawiamy sie - ale bez komentarzy, wiec nasze posty o nas by nie zginely i zawsze mozna zajzec i przeczytac? Juz sporo z nas sie tu przedstawilo, ale te posty gina miedzy wszystkimi innymi ;(
 
Hej kobietki :)

@forgetmenot tarczyca tez bardzo dobrze, jestem pod opieka kliniki endykronologicznej i zawsze lekarze mowia, ze jesli kobieta ma problemy z tarczyca to przy ciazy powinno byc tsh 1

Ja mam 32 lata i jest to moja druga ciaza. Obie bardzo dokladnie (co do dnia ;) planowane. Najpierw robilam chlopczyka a teraz dziewczynke :)
 
reklama
Ja mam 26 lat i to moja druga ciaza. W domu 3 letni chłopiec:-) pierwsza ciaza bezproblemowa z 1 cyklu staran:) ta ciaza po 6 ms staran:)
 
Do góry