reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Oj ja jakaś płaczliwa się zrobiłam.. też mnie wszystko wzrusza:)
Witaj Kardosiu. Nikt tu nie pisze,bo jesteśmy na ,,zamkniętym,, ale od czasu do czasu któraś jeszcze tu zagląda.
U dziewczyn wszystko ok i oby tak dalej..zaczynamy badania połówkowe i tak nam tygodnie mijają.
A jeśli chodzi o Ciebie kochana to jeśli czujesz,że chcesz mieć maleństwo teraz a nie za kilka lat to ja bym się nie zastanawiała. Ja po stracie córki tylko myślałam o tym ,że chce mieć jeszcze dziecko i to trzymało mnie przy zyciu. Ale wiadomo,że każdy ma inaczej i jeśli wolisz poczekać to poczekaj -mysisz posłuchać głosu swego serca. Ale myślę,że skoro mąż ma takie sny i synek nawiązuje do tematu to Wasza rodzina pragnie maleństwa a nie zawsze kończy się źle. Tym razem będzie dobrze i życzę Ci tego z całego serca. Pozdrawiam:)

można jakoś dostać się do tego forum na którym obecnie piszecie?
 
reklama
Dodam jeszcze,że mój 3,5 latek poszedł od września do przedszkola i po 5dniach już chory więc siedzimy w domku i coś czuję że mój powrót do pracy będzie ciezki. Będę musiala zadecydowac czy starać się o drugą ciążę i to byłaby ostatnia próba na najbliższe lata, czy wrocic do zawodu a do tematu dziecka wrócić za kilka lat. Mam też pytanie do mam,które poroniły-czy sprawdzal wam ginekolog w jakim stanie jest szyjka?
Ja nie lutowa, ale miałam być lipcowa 2018 niestety w grudniu poroniłam, też poronienie zatrzymane, akcja serca się nie rozwinęła, mnie na kontroli po 3 tyg od zabiegu badał ginekolog miałam USG, ale też badanie normalnie ginekologiczne i sprawdzał stan szyjki, uciskał czy nic nie boli itp
 
Hej :) dołączam do grona lutowych mam. Termin mam na 20.02. Z powodu rwy kulszowej poszłam na L4 i zaczyna mi chyba doskwierać nuda :/ Czy którejś z Was dopiero w drugim trymestrze zaczęły doskwierać dolegliwości typy problemy ze spaniem, średni apetyt, płaczliwość... Zastanawiam się czy to możliwe, że to „tylko hormony” czy zaczyna się coś poważniejszego :errr:
hej, ja mam nie tyle problemy że snem co straszne sny, koszmary, z bardzo rozbudowaną fabułą. potem budzę się nad ranem zestresowana, nie wiem gdzie jestem i nie mogę zasnąć przez dwie godziny. Nie wiem czy to normalne w ciąży, Ale bardzo upierdliwe
 
hej, ja mam nie tyle problemy że snem co straszne sny, koszmary, z bardzo rozbudowaną fabułą. potem budzę się nad ranem zestresowana, nie wiem gdzie jestem i nie mogę zasnąć przez dwie godziny. Nie wiem czy to normalne w ciąży, Ale bardzo upierdliwe
Niestety, ale tak bywa. Ja tez tak mam, czasem nawet i bez ciazy. Budze sie roztrzesiona jakby to sie wydarzylo naprawde.
 
hej, ja mam nie tyle problemy że snem co straszne sny, koszmary, z bardzo rozbudowaną fabułą. potem budzę się nad ranem zestresowana, nie wiem gdzie jestem i nie mogę zasnąć przez dwie godziny. Nie wiem czy to normalne w ciąży, Ale bardzo upierdliwe
Takie sny są normalne przy zmianach hormonalnych. Ja jak już mocno zasnę to mam tak wyraziste sny, że mogę je ze szczegółami opowiadać. A co drugi mógłby być scenariusze na jakiś horror.
 
Hej :) problemy ze snem niestety i mi nie są obce [emoji853]. Chodzę strasznie niewyspana. I ogólnie teraz dopadł mnie jakiś melancholijny nastrój. Zrobiłam się płaczliwa i znów humorzasta [emoji54]
Co do wątku zamkniętego na koniec miesiąca będę robiła listę dziewczyn do dodania więc bardzo proszę dziewczyny, które są aktywne tu na wątku o wiadomość prywatną :)
 
Oj ja jakaś płaczliwa się zrobiłam.. też mnie wszystko wzrusza:)


można jakoś dostać się do tego forum na którym obecnie piszecie?
Też bym chciała :)
Przepraszam ale nie widziałam wczesniej wiadomości. Nasza Karolina-moderatorka będzie przyjmowała niedługo aktywne tutaj dziewczyny. Napisała o tym wyżej także proszę się kontaktować z nią.
 
Hej dziewczyny. Zaglądam na te forum już pewnie od miesiąca, ale odzywam się dopiero teraz, gdyż nadrobienie 600 stron nie jest łatwą sprawą:)
W skrócie napiszę, że termin mam na 1 lutego. Spodziewam się dziewczynki. Jest to moja pierwsza ciąża. Bardzo długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia. Wcześniej nie było żadnych poronień, po prostu nie mieliśmy szczęścia. Badanie połowkowe mam w najbliższy piątek (21.09).
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o dodanie mnie do wątku zamkniętego. Po przeczytaniu wszystkich wiadomości mam wrażenie jakbym Was już znała:)
 
reklama
Do góry