reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Tak, bo kupilismy mieszkanie w grudniu i zrobilismy tylko salon i sypialnie, a trzeci pokoik dla Maluszka zostal nie ruszony, trzeba zdrapac tapete, polozyc gladz na sciany, polozyc panele itd [emoji4]
A teraz Narzeczony ma urlop wiec to ostatnia okazja zeby sie za to wzial, bo tak na raty w weekendy to bedzie mu ciezko [emoji4]

To koniecznie Pana Tatę trzeba wykorzystać [emoji846] tez się nie mogę doczekać urządzania pokoiku dziecięcego, ale u nas to jeszcze trochę bo klucze do mieszkania odbieramy dopiero przełom września/października
 
reklama
To koniecznie Pana Tatę trzeba wykorzystać [emoji846] tez się nie mogę doczekać urządzania pokoiku dziecięcego, ale u nas to jeszcze trochę bo klucze do mieszkania odbieramy dopiero przełom września/października
Dokladnie [emoji12]
O to tak akurat najlepszy moment na szykowanie wszystkiego, pazdziernik-listopad [emoji4]
 
No pokój u nas też czeka do remontu, ale to jeszcze czas. Mój złota rączka sam wszystko ogarnie na szczęście. A na razie to musimy dwie starsze sztuki do szkoły obkupić. Wolę teraz stopniowo nic na ostatni dzień i wtedy będe się wkurzać tylko,że tego nie ma, to im się nie podoba itp.
 
U mnie ryzyko samoistego porodu przed 34 tygodniem wynosi 1:131 także teoretycznie tez wysokie ale lekarz stwierdził, że ogólnie jest dobrze.
Pozostałe wyniki patrząc juz na ryzyko skorygowane to :
Trisomia 21 - 1:1908
Trisomia 18 - 1:20000
Trisomia 13 - 1:20000
 
@Darsi super że u mamy ok.
@karolina921 zrób krzywą dla swojego spokoju. Na usg też bym na twoim miejscu gdzieś wbiła, choćby dla uspokojenia swoich nerwów.
@Katrina1993 my w pokoju malucha mamy póki co skład rzeczy wszelakich. Najpierw musimy urządzić garaż, bo mieliśmy tylko wiatę i dopiero niedawno zabudowaliśmy na garaż. Tylko trzeba tam półki porobić i wszystko z tego pokoju posortować i przenieść. I dopiero pokój będzie można urządzać. ;-)
 
@Darsi super że u mamy ok.
@karolina921 zrób krzywą dla swojego spokoju. Na usg też bym na twoim miejscu gdzieś wbiła, choćby dla uspokojenia swoich nerwów.
@Katrina1993 my w pokoju malucha mamy póki co skład rzeczy wszelakich. Najpierw musimy urządzić garaż, bo mieliśmy tylko wiatę i dopiero niedawno zabudowaliśmy na garaż. Tylko trzeba tam półki porobić i wszystko z tego pokoju posortować i przenieść. I dopiero pokój będzie można urządzać. ;-)
My też w tym pokoiku mielismy skladowisko rzeczy nie potrzebnych, ale dzis wkoncu oproznilismy piwnice ze wszystkiego po poprzednich wlascicielach, i pokoik jest juz pusty a wszystko wyladowalo w piwnicy [emoji1]
 
My też w tym pokoiku mielismy skladowisko rzeczy nie potrzebnych, ale dzis wkoncu oproznilismy piwnice ze wszystkiego po poprzednich wlascicielach, i pokoik jest juz pusty a wszystko wyladowalo w piwnicy [emoji1]
Zazdroszczę!!!! Ja jakoś nie mam weny żeby to ogarnąć. Ale w końcu trzeba. Nie ma już wymówek. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Ejjj to tak jak u nas :) trzeci pokój to biuro/siłownia/biblioteczka dokumenty i inne bibeloty. :) Zaczęliśmy już misje odgracania i trochę rzeczy poszło na Olx. :) Tak,żeby na jesień ruszyć z remontem :)
 
Do góry