reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej dziewczyny, czytam Was codziennie . Ja mam wizytę dopiero w czwartek 5.07 to będzie 7tc i mam nadzieję, że zobaczę w końcu fasolkę z serduszkiem. 28.06 był sam pecherzyk (6tc) . Wy już możecie się cieszyc swoimi babelkami, opisywać objawy i samopoczucie :-D - ja jeszcze parę dni muszę poczekać... Z objawów nie mam nic zero mdłości czy wymiotów. Piersi bolą jedynie (sutki) jak karmię córcię . Czasami brzuch zaboli a tak czuję się normalnie. Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki :). Buziole :biggrin2:.
Kochana kciuki mocno. Ja jutro mam wizytę, będzie to 9 tydzień 1 dzien
 
reklama
Ja po wizycie. Dzidziuś urósł, ale nie pamiętam ile dokładnie ma. Chyba coś koło 1,5 cm :) nie dostałam niestety zdjęcia z usg. Serduszko biło :) Plamienie może być z jakiegoś obtarcia lub z niskiego progesteronu, dlatego mam brać dalej duphaston. Muszę umówić się na prenatalne :)
Ale super wieści! Gratuluje serduszka :) Który tydzień dokładnie wychodzi?
 
Ja po wizycie. Dzidziuś urósł, ale nie pamiętam ile dokładnie ma. Chyba coś koło 1,5 cm :) nie dostałam niestety zdjęcia z usg. Serduszko biło :) Plamienie może być z jakiegoś obtarcia lub z niskiego progesteronu, dlatego mam brać dalej duphaston. Muszę umówić się na prenatalne :)
Gratuluję, oby więcej takich dobrych newsów ;)
 
cześć dziewczyny.
moja sytuacja jest średnia.. 5 maja pierwszy dzień ostatniej miesiączki,test robiony 8 czerwca - 2 razy dwie wyraźne kreski.
Dzisiaj pierwsza wizyta u ginekologa i po usg okazuje się że płód ma 3mm i wygląda na 5 tydzień ( z obliczeń wychodzi że powinien być 8-9). Dostałam skierowanie na bete-bede robić jutro i w czwartek.
Trochę się podlamalam :( co o tym myślicie? jest nadzieja że będzie dobrze?
serduszka jeszcze nie słychać więc trzeba czekać ..
 
cześć dziewczyny.
moja sytuacja jest średnia.. 5 maja pierwszy dzień ostatniej miesiączki,test robiony 8 czerwca - 2 razy dwie wyraźne kreski.
Dzisiaj pierwsza wizyta u ginekologa i po usg okazuje się że płód ma 3mm i wygląda na 5 tydzień ( z obliczeń wychodzi że powinien być 8-9). Dostałam skierowanie na bete-bede robić jutro i w czwartek.
Trochę się podlamalam [emoji20] co o tym myślicie? jest nadzieja że będzie dobrze?
serduszka jeszcze nie słychać więc trzeba czekać ..

A cykle miałaś regularne? Co ile dni?
 
Dziewczyny z jakich kalkulatorów ciąży korzystałyście ? Użyłam kilku w których podaje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki + średnią długość cyklu. Kalkulator każdy podaje mi wtedy prawidłowy dzień poczęcia ( wszędzie taki sam i z testów owu wiem, że to prawda) jednak rozstrzał daty porodu to nawet 6 dni...wiem, że kalkulatory swoje a życie swoje ale co w naszej służbie zdrowia uznaje się za standard ?
Trzymaj się jednej wersji: albo sobie wylicz równe 40 tc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki - i u mnie tak się sprawdziło w I ciąży; albo dodaj do tej daty (pierwszy dzień ostatniej miesiączki) rok, odejmij 3 miesiące i dodaj 7 dni. Między tymi dwoma sposobami są tylko 2 dni różnicy. A kalkulatory to jakoś po swojemu liczą, mi też jeden wylicza na 17 lutego, drugi na 21 lutego itp
 
reklama
cześć dziewczyny.
moja sytuacja jest średnia.. 5 maja pierwszy dzień ostatniej miesiączki,test robiony 8 czerwca - 2 razy dwie wyraźne kreski.
Dzisiaj pierwsza wizyta u ginekologa i po usg okazuje się że płód ma 3mm i wygląda na 5 tydzień ( z obliczeń wychodzi że powinien być 8-9). Dostałam skierowanie na bete-bede robić jutro i w czwartek.
Trochę się podlamalam :( co o tym myślicie? jest nadzieja że będzie dobrze?
serduszka jeszcze nie słychać więc trzeba czekać ..
Kurcze troszkę nieciekawie to wygląda, ale różnie to wszystko bywa. Czasem natura płata różne figle. Zrób betę i za dwa dni kolejna. Powodzenia
 
Do góry