reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja czekam do 10.08 na wizytę i wtedy genetyczne będziemy umawiać. Dziś jeszcze mam tel konsultację w temacie tego progesteronu, ale już wiem, że niepotrzebnie go badałam i sie stresowałam (i pewnie dostanę ochrzan za to :p), bo ja ciąże mam ze sztucznego cyklu więc nie mam ciałka żółtego, które normalnie produkuje progesteron do 12tc. Człowiek głupieje przez te internety zamiast słuchać lekarza ;)
 
reklama
Misia-A- ja też wizytę mam dopiero 16.08 a wcześniej byłam 5.07 potwierdzić ciążę. Tak jak u Ciebie mój lekarz też się urlopuje
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, u mnie 11tc, 8go sierpnia usg genetyczne i skrycie sobie marze,ze poznam plec,choc male prawdopodobienstwo. Z synkiem poznalismy plec w 16tc na 3d. Powiem Wam,ze jestem w szoku bo czuje juz ruchy!! Slyszalam,ze w drugiej ciazy wczesniej sie czuje,ale az tak? Myslalam,zd to jelita na poczatku,ale dzis jestem na 100% pewna,ze dzidzioch :) licze na dziewczynke,choc nie mamy imienia,a dla chlopca wybrane ;p podajcie jeszcze raz link do fb bo zgubilam znow..usciski!
 
Aha,co do tematu wyglad,a plec- w 1.ciazy mialam piekne wlosy,skore i paznokcie,okragly,zgrabny brzuch i byl synek. Pztm.mialam mega parcie na slodycze. Teraz tez chce mi sie slodkiego,ale nie wygladam tak korzystnie. Moze tez kwestia,ze wtedy bardziej l siebie dbalam-w koncu nie mialam jeszcze dzieci ;P
 
bo ja ciąże mam ze sztucznego cyklu więc nie mam ciałka żółtego, które normalnie produkuje progesteron do 12tc. Człowiek głupieje przez te internety zamiast słuchać lekarza ;)
Rozmawiałaś z lekarzem? Jak to nie masz ciałka żółtego?? To w ogóle jest możliwe?
Powiem Wam,ze jestem w szoku bo czuje juz ruchy!! Slyszalam,ze w drugiej ciazy wczesniej sie czuje,ale az tak? Myslalam,zd to jelita na poczatku,ale dzis jestem na 100% pewna,ze dzidzioch :)
Serio? Dziecko ma kilka cm dopiero, myślisz,że naprawdę można je poczuć? Ja pamiętam, że w pierwszej ciąży ruchy czułam od 18tc, z synem w 16tc. Płeć u córki poznaliśmy 18tc, z synem 14tc. Także może już niedługo rozwieją się wątpliwości.

Byłam u prezes, miała dobry humor. Rozmowa ogólnie bardzo miło przebiegała, ale ona myśli, że ja jeszcze wrócę - znając moje poprzednie ciąże, to nie będzie opcji, bo ja mam bardzo słabą szyjkę macicy. Wszyscy mi gratulowali i życzyli powodzenia i spokojnej ciąży. Ogólnie ok. Sto razy usłyszałam pytanie "chcieliście 3 czy to wpadka?":p I "heh, pewnie 500+ was skusiło" no jasne, tylko ze względu na to 500+:p
 
Hej dziewczyny ,
Ja dzis bez dziecia odpoczywam :)

Jagódka- szczerze to niech się nie zesraja z tymi pytaniami o 500+ , Tobie i tak się należy skoro masz dwójkę dzieci to dlaczego by miało być dziecko dla samego tego .. no błagam takie glupie (sory) gadki to działają na mnie jak płachta na byka ;)

Suddenly- chyba trochę wcześnie na ruchy chociaż ja też się zastanawialam co ja czuję w tym brzuchu hehe , ale chyba gdzieś koło 15-16 najwcześniej coś można poczuć ja z synem chyba gdzieś koło 17 czułam , a teraz myślę że może wcześniej poczuje bo mi lekarz powiedział ze łożysko mam na tylnej ścianie I zmierzył mi ze będę miała niecałe 2 cm pomiędzy dzidzia w środku a przodem brzucha wiec powinnam dużo ruchow czuć :) juz się doczekać nie mogę :D

Jak się dziś czujecie ?

Ja curry obaliłam teraz myślę że się zabiorę za rurki kakaowe :))

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagódka ludzie są czasem dziwni, jak mówimy znajomym że teraz bliźnięta będą to wszyscy najpierw mówią że nam współczują potem ewentualnie gratulują, no i komentarze że 2x500+ od razu to nieźle kombinujemy, jakby to że będą bliźnięta dało się zaplanować:)
 
Miciurka - u nas też łożysko na tylnej ścianie ale pierwsza ciąża, pewnie się naczekam na te pierwsze ruchy :(
Odpoczynek dobrze wykorzystujesz? :D
Ja od dwóch dni senna okropnie... Wróciłam od lekarza, poszłam spać i wstałam z mężem przed chwilą bo on po nocce :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma - no może zacznij tym inteligentom radzić jak się robi bliźniaki skoro tacy ze tylko o 500+ myślą :D hah

Sojnabig- może się na czekasz ale jak się zacznie to się już nie skończy - hihi - napewno się rozkleje jak mnie dzidzia będzie kopać - teraz straszny płaczek się ze mnie zrobił :) , niezle dajesz rade z odpoczynkiem hah no ale wiesz pierwsze dziecko w brzuchu wiec korzystaj później juz nigdy nie zaznasz spokoju ;p



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry