reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Betula pozycja godna rehabilitanta hehe nie ma co:):):)

Natka najlepszego dla Was z okazji rocznicy. Bawcie się dobrze;)

Demollka no po męsku flacha najlepsza na uspokojenie:):)

Caro córcia wypocznie i Wy też skorzystajcie a jak się stęsknicie to jaki miły powrót będzie.

Betula nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dziś taki gorąc że też bym się wściekła jakbyś mi na siłę coś do ubrania wciskała. Hania świeżutka po kąpieli a tu bach mama bodziak zakłada żeby się znowu spociła.

Ola to by wiele wyjaśniało.
 
reklama
Co do fotelików recaro znajomi mieli i dziecko też się pociło ;)

Betula te nasze Hanki to jakieś skojarzone czy jak? Moja też się ostatnio szarpie przy ubieraniu :confused:
 
Aż tak widać, że mam zły dzień? heh faktycznie to jeden z tych dni kiedy jestem poddenerwowana, chociaż mąż nic nie mówił... może się przyzwyczaił :D

bettina widocznie nie był wykonany ze specjalnego materiału przyszłościowo lepiej na to patrzeć bardzo się przydaje, zwłaszcza dziecku
 
Mamy nową mamę czy ja coś przegapiłam?
Carol dokładnie też o to mi chodzi,wkładkę pieluchy itd zawsze łatwo przeprać. Młoda się potęskni za wami i też od Was odpocznie hihi
wiecie co ja się przyznam że byłam u rehabilitantki przypadkiem bo ona robiła usg bioderek ale ta raczej nie była tak nawiedzona hehe wymacala małą. znalazła delikatnie przechylona stópke pokazała co robić i tyle.
 
Demolka, to moj mąż pewnie by zrobil to samo z karmieniem,bo jak maly tylko jęknie to on by wlasnie zatykal go butla. Nie pozwalam.

Wczoraj dziecko po goscinach padło nam na dobre. Bez mycia , z butla o 21 spal do 5.3o.

Milej niedzielki xD
 
Zosia wczoraj była u rówieśnika w odwiedzinach. Do tej pory chodzili razem na spacer ale w gondolach. I wczoraj zobaczyli się na rękach u rodziców. Adaś
Był bardzo nieśmiały, za to Zosia złapała go najpierw za rączkę, później za kolanko... To bardzo ośmieliło Adasia- rozgadał się chłopak.. A na to Zosia strzeliła podkuwkę i w płacz... Normalnie flirciara mi się trafiła;)
 
reklama
Caro jedziemy nad morze... A kawałek mamy. Czeka nas min. 6h drogi. Do tej pory byliśmy we Wrocławiu i Zosia drogę zniosła super.

MłodaGosia pamiętaj że nie wiesz jaki mam fotelik więc krytykowanie jest słabe... A dzieci pocą się nie tylko w fotelikach i taki "specyfik" jak pieluszka bambusowa świetnie się sprawdza również przy innych okazjach.
 
Do góry