reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
To zależy co masz na myśli . Napewno soków nie można jeszcze podawać . Alex tez się buntowal rumianku do tej pory nie chce pić koperek za to może pić cały czas a od wczoraj przeprosił się z wodą ;-) .
 
No ja nie rozumiem o co chodzi... butli nie tknie a cycka tak.

Magda mimo to, u nas tez kryzys z jedzeniem.

Dzis rozmawialam z pediatra, ktory jutro ma byc u nas na wizycie domowej. Od razu zlecil mocny masaz brzuszka i pol czopka glicerynowego. Kupy były już dwie:) Obiecalamsobie, ze wiecej czopka mu nie podam, bo się przyzwyczai.
Na usg brzuszka wszystko ok, Pani dr stwierdzila kolki. To mi nowosc.

Bettina jest aplikacja mierzaca ilosc krokow :p

AliaMaris milo, ze nie jestem sama w tym kryzysie. Mi to chyba okres sie zbliza, bo co on dzis zaplacze to ja razem z nim...

Koperek tez polecam BabyDream, jest w rossmannie.

Odnosnie bujania to polecam: Link do: Huśtanie, bujanie, kołysanie dzieci – 10 argumentów, by robić to jak najczęściej
 
Betula a próbowałaś dosłodzić glukozą. Moja pije rumianek bez dodatku ale starszej musiała glukozę dodać.

Ola od razu Ci się do czopka nie przyzwyczai, przecież nie dajesz go codziennie. Dobrze że się odblokował i kupa poszła bo podejrzewam że się nieźle męczył. Teraz tylko znaleźć przyczynę braku kupki. Mi się wydawało że okres się zbliża jakieś 1,5 tygodnia temu ale jakoś się rozeszło po kościach.
 
U mnie okresu nic nie zapowiada póki co a już nie kp jakiś czas :confused:
Ola wiem, że są różne aplikacje ale coś mi się porobiło z google play i w ogóle nie mogę nic pobrać ani aktualizować :realmad:
Dziewczyny jak wasze dzieciaczki nie chcę pić wody czy herbatek spróbujcie podać troszkę cieplejszą może? U nas jak już jest odrobinkę za chłodna to Hanula pluje wszystkim co jej podam ;-) ;)

Czy któraś orientuje się ile po porodzie najlepiej badać tsh i inne hormony?
 
Generalnie wyglada to tak, ze jak chce Mlodej dać pić i wloze jej smoka butelkowego do buzi, ta momentalnie wyczuwa ze to nie mleko i ryk, wyrywanie się. Prawie histeria, bo matka próbuje wode do picia dac.
Sika mi Haniak bardzo dużo, więc może póki co nic jej się nie dzieje od tego nie-picia.

Pozostaje mi sprobowac tej wody z rossmana albo dosładzać, jak sugeruje magmich (chociaz probowalam Mlodej raz podac lekko doslodzona wode cukrem, ale tez nie przeszlo). Wodę podaję w takiej temperaturze jak MM, wiec nie jest zimna.

Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze u lekarza nie byłam po porodzie... okresu u mnie tez ani widu ani slychu, a ja tylko na początku i tylko przez 2 tyg kp...
 
Dziewczyny może któraś wie do kiedy może się zmienić kolor oczu u dziecka? Starsza córka jak się urodziła to miała niebieskie a jakoś koło 2-3 mc zaczęły jej się pojawiać brązowe kreseczki i oczka są teraz śliczne brązowe (za mamusią;)) Mała też ma niebieskie ale u niej brązu nie widać:( niestety.
 
Po wizycie u ortopedy jestem załamana:(:(:(

Szerokie pieluchowanie nic nie dało. Powiedział,ze niby ok ale ma nosic poduszke Frejki.... Na 18 cm. Juz widze jak on w tym spi....

Za 4-6 tyg znow kontrola i kolejna stowa zeby nie dowiedziec sie nic konkretnego.
 
Betula Alex tez miał ciemieniuche i powiem Ci ze odkąd zaczęłam stosować ziajke na ciemieniuche to ładnie zeszła po 2 myciach i dotego zamiast oliwka sparowac smaruje balsamem tez z ziajki :-)
Alex wczoraj pół dnia spędził na polu :-) wieczorem kąpiel i spał od 20 :-) do 3 rano pewnie spał by dłużej gdyby się córka nie obudziła .
A wogóle to dzisiaj o 8:30 Alex zaczal 3 miesiac :-) jak ten czas leci ;-) coś zdj dodać nie mogę

Bożenka może Ciebie zaskoczę ale Twój Alex rozpoczął dzisiaj 4 m-c :laugh2::biggrin2:.

U nas jak ciemieniucha tylko się pojawiła na brwiach to posmarowałam bepatentem i od razu był spokój. A bepatentem posmarowała dlatego bo był pod ręką :tak:. Starszemu synkowi smaruję również dłonie ponieważ zrobiły mu się parchate i również fajnie i szybko się zagoiły
 
reklama
Do góry