reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej Laski :-)

Magda, u mnie tez ostatnio pogoda do bani. Ciagle pada i wiatr tez silny. Mam nadzieje, ze weekend bedzie ladniejszy...

Ja mam takie urwanie dup.... teraz, ze nawet na forum nie mam juz sil wieczorem. Nawet nie mam sily narzekac haha W tym tyg codziennie bylam na budowie, bo byl montaz drzwi zewn, bram i takie tam. Ale na szczescie juz konczymy to, co chcielismy przed zima zrobic. Jest szansa, ze poodpoczywam w grudniu troche i zajme sie w koncu wyprawka :-D Ten czas za szybko leci....
 
reklama
Ja mam core w przedszkolu, wiec w dzien luz, ale do przedszkola ja latam, na treningi z nia ja, bo maz na 17 sie nie wyrobi. Tak sobie mysle, ze jak sie Mala urodzi, to bedzie wszedzie biedna ze mna latac ;-) przy pierwszym dziecku, wszystko jest podporzadkowane temu pierwszemu, przy kolejnym inaczej to wyglada
 
reklama
Do góry