reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda moja wizyta 04.11 , dzięki za pamięć;-) i kciuki trzymam oczywiście:tak:
Bozienka współczuję, ja też ciągle w trakcie kontroli zusu:-(

U nas kiepski czas, Zuzia od wczoraj ma gorączkę, w nocy wymiotowała....siedziałam przy niej całą noc, w dzień spadała tylko po lekach i teraz znów sie podnosi więc czeka mnie chyba powtórka z rozrywki:-( Jutro robimy badania moczu żeby wykluczyć nawrót zakażenia nerek... Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre i to jakaś niegroźna infekcja... Jestem zmęczona i zdołowana:-(

A w temacie chusteczek ja polecam te z Netto...mają na prawdę fajny skład i rozsądną cenę, u nas bezkonkurencyjne.
 
reklama
Magda u nas też zdania lekarzy są podzielone. Dla mnie wystarczającym argumentem do ściągania skórki jest fakt, że Filip otarł się o zabieg. Przez dwa lata regularnie ściągałam, potem sporadycznie - i tu był mój błąd. Myślałam, że już nie trzeba, a skórka się przykleiła. Pediatra kazała po kąpieli powoli naciągać i odklejać skórkę. Trwało to parę miesięcy, ale na szczęście obyło się bez zabiegu. Filip do dziś ma traumę i nie pozwala sobie sprawdzać siusiaka. Tylko on może go dotykać.
 
Malinko jeju,zdrówka dla Zuzi! Trzymam kciuki,aby to nie było nic z nerkami. Tobie sił oczywiście. Co do husteczek,to właśnie netto są na pierwszym miejscu w rankingach. Te z Lidla zaraz za nimi :-)


Madisoni przykro mi,że Twój synek to tak ciężko przeszedł. Ja działam na wyczucie i póki co jest ok. ;-)
 
Witam się :-) za oknem mrozik i piękne słońce ;-) szkoda ze nie ma +20 :-) Nocka minęła mi dobrze budziłam się tylko 4 razy ;-) najpierw bo mi się tv włączył potem myszki moje zaczęły się tluc zadzwonił budzik w innym pokoju aż wkoncu przyszła pora wstawania ;-)
 
6.28 siku...ojjjj a tak dobrze mi się spało.
Wczoraj była powtórka z rozrywki z plecami i dzisiaj wciąż lekko bolą więc czas odpocząć. Ale to jutro bo dzisiaj praca aaaa.
 
reklama
Carolajna no musisz musisz ale jakoś nie chce mi się wierzyć że polezysz do południa ;-) zaraz z rana pewnie napiszesz ze lecisz do pracy ;-) Ty na miejscu usiedzieć nie umiesz ;-)
 
Do góry