reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej mamusie:-)
Ja dzis jaki tako spalam ..
Maly jak zwykle szaleje.

Caro man nadzieje ze bol plecow minie.:-)

Dzis wizyta I tak jak Bozenka I Magda martwie sie czy jest ok . Ale staram sie myslec pozytywnie .

ZYCZE SAMYCH DOBRYCH WIESCI NA WIZYTACH


MILEGO DNIA!:)
 
Bozienka, generalnie to najlepiej dla Ciebie byłoby chyba, żeby po prostu wydali JAKĄKOLWIEK decyzję. Jeśli pozytywna to fajno, jeśli odmowna to pasuje iść do sądu - ale przynajmniej wiesz na czym stoisz. Najgorsze chyba zawieszenie w próżni i czekanie na niewiadomo co :/ Ja dzisiaj przechodzę pod "opiekę" ZUSu i aż się boję co u mnie powymyślają.

Wizyta o 15! Czekamy z Hanią, żeby się zobaczyć. W sensie ja czekam, bo ona mnie raczej jeszcze widzieć nie będzie :)
 
Batula do 8 listopada mają ustawowy czas zobaczymy czy przedłuża czy nie co ma być to będzie nie przyspiesze tego najgorsza jest bezsilność ....betula kciuki za wizytę :-)
 
Dzien dobry.
Kobietki kciuki za wizyty dzis i czekam na cudne wiesci :)

Tak sie zastanawiam z czystej ciekawosci ile dni przed terminami badz planowanymi CC planujecue robic juz pokoiki na gotowo dla swoich Maluszkow?
Prac ciuszki itp?

Funnymommy witaj

Dzisiejsza noc byla kiepska za chiny nie moglam znalezc sobie miejsca,krecilam sie w ta i z powrotem dobrze ze meza nie ma bo chyba by oszalal ;)
 
Hej ja tak wpadam się zameldować od rana zabiegana trochę sobie zajęć zrobiłam ale już się zmęczyłam ale zrobiłam wkońcu selekcje ciuszków małej bo za dużo pudełek mi w pokoju stało. Troche mi zeszło. Pozdrawiam wszystkie i życze miłego dnia i kciuki trzymam za wizyty
 
Jestesmy i my :)
Po długim spacerze rownież sie meldujemy :)
Maz zmienia klocki hamulcowe a my czekamy na niego u babci :)
A pozniej bedziemy jesc paluszki rybne i tak sie zastanawiam czy moze to bedzie to na co mam tak ochote ostatnio czy znow nie :)
Aha, no i wspolna decyzja wybralismy imie :)
 
reklama
Do góry