reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda z Uk zmien prosze moj termin w tabelce bo mam 20 luty taki wyszedl na pierwszym usg i tego sie bede trzymac.
Ati na kazdej ulotce kazdego leku tak pisze- tak sie firmy farmacutyczne chronia.
 
Ati kwas askorbinowy to nic innego jak wit C i nawet jak coś, to nie zaszkodzi. Nadmiar jest wydalany z organizmu, a taka postać tej witaminy jest najlepsza z możliwych (bo naturalna). Także spokojnie go bierz, ale raz dziennie. Jak masz np antybiotyk 2 razy, to bierz rano i wieczorem a probiotyk w południe :-)


Gwiazdeczko oczywiście,że zmienię. Jutro będę tabelki uzupełniać. Powodzenia kochana na usg! Mocno trzymam kciuki i czekam na wieści :-)


Kropeczko oj wczoraj miałam tak z tym pępkiem. Nie wiem, czemu tak boli, ale znam to już z poprzednich ciąż. Dla mnie nic złego, ale jak coś, to popytaj jeszcze lekarza :tak:
 
reklama
Do góry