reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
No mnie pobolewa muszę zapytać giną ci on na to może też przez moja przepuklinke nie powinnam.nie mogę się doczekać piątkowej wizyty
 
Wróciłam do domu, obiad, sprzątanie, lekcje i ledwo żyję.....Jutro znowu taki dzień :-D


Kochane, poradźcie coś. Moje dzieci mają w piątek kiermasz charytatywny. Chcę upiec cupcakes'y (muffinki zdobione), które pójdą na sprzedaż. Mam już pomysł na pierwsze 24 sztuki. Będą czekoladowe- ferrero rocher z czekoaldkami itd. Drugie 24 (bo zrobię 48) chcę jasne, ale coś wyjątkowe. Nie suche babki, które jedynie zdobi krem i posypka. Macie jakiś pomysł? Kombinuję,że może budyń, może konfitura jagodowa....ehhh...nie wiem. Co byście uznały za taki super smak? Tylko coś jasnego :-)

Magda a moze zrob z kokosowym rafaello, albo taka rozowa pianka jak kiedys bywaly w ptysiach
 
Choco ale jak ptasie mleczko? Da radę to jakoś wrobić w mufinki?


Solla o jaaaa! Rafaello! Pomysł super :-)

W sumie zrobię 48, ale podzielę na 4 rodzaje, bo do pudełka wchodzi 12. Tak więc nadal szukam, ale coś już się kluje w mej głowie :-) To nic,że pewnie całą noc je będę robić :eek:
 
reklama
Do góry