reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
To ja się pisze na ochotnika na testowanie tych waszych wynalazków ;) ;)jak Choco wymyśla mufinki z ptasim mleczkiem to czego można jeszcze chcieć od życia ;)
Madziu ja robiłam ostatnio z biala czekolada.mufinki ale to takie zwykłe , kiedyś natomiast robiłam z masa kolorowa na bazie masy cytrynowej. Pyszne były a i efektowne zarazem zwłaszcza dla dzieciakow zaraz może znajdę zdjęcie ;)
 
Ostatnia edycja:
Hahaha....dobra. To ja zrobię, Wy zjecie. Taki układ mi odpowiada, bo mnie najczęściej mdli po skończonej pracy :-D


Kropeczko jak znajdziesz, to chętnie rzucę okiem. Bardzo ciężko jest zrobić takie WOW, żeby jeszcze trafić w gust Walijczyków :cool:
 
reklama
Mam;) nie wiem czy to w takim guście ale u mnie na święta się podobały ;)
 

Załączniki

  • 1442869705217.jpg
    1442869705217.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 33
  • 1442869718256.jpg
    1442869718256.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 27
Do góry