reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzien dobry :) Ja tez kawusia lekka z rana, z mlekiem i cukrem ,wiec słabizna ale jednak! Kupilam Inkę zbozową, ale bleeee niestety nie podeszła mi tym razem, szkoda.

Choco ,trzymam kciuki za wyniki :)

Bozienka współczuje bólu pleców :( ja tez długo miałam, narazie spokój.

Dziś mily dzień, mój pamiętał o naszej rocznicy (juz 19) W tym roku nigdzie się nie ruszamy, spędzimy dzień na spokojnie, największym prezentem dla nas jest brzuchol :D
Dostałam juz kwiaty rano i slodycze, powiedzialam,ze nie chce prezentow!
A mój blachę ulubionego ciasta :)
Za to dzis pojedziemy kupic machinę do mleka tommee tippee prep machine i sterylizator. Będzie to wspólny prezent dla nas. Teraz takie prezenty mnie cieszą.
Moze namówie go na zegarek, wiem ze mu sie podobał nowy z kolekcji Ferrari (chyba, o ile dobrze pamietam) Jak bedzie dzidzius to nie bedzie juz kasy na takie fanaberie.
Ale znajác mojego on sie zgodzi jesli ja sie zgodze na swoj prezent.
Takze pewnie wrócimy z prezentem dla dzidzi, bo sie nie dogadamy, hihi

Carolajna, Fajna torba! Moj tez wszystko w rece kluczyki ,portfel itp ,oj jsk mnie to wkurza! Ale mój by torby nie nosił, nie ma szans, niestety. Juz próbowałam go mamówic na cos takiego, ze tylko do auta itp, ale nie! I koniec.
 
Hej! U nas w miare lepiej tzn noc jako tako przespana ale dalej chodze nieprzytomna. Probuje sie dodzwonic do przychodni umowic sie z polozna na piatek ale caly czas zajete :o

Jesli chodzi o lekarza czy jeden czy dwoch to ja jestem pod opieka funduszu zdrowia wiec gina nie zobacze pewnie nigdy ;)

Mialam tyle jeszcze napisac, odpisac wszystkim ale nie pamietam. Mozg mi sie kurczy :)

Aaaaaa wczoraj znalazlam serduszko sluchalismy wszyscy :) :D
 
Emka - ale miły dzień ;-) oby był taki do końca :-) ad. Tego co wcześniej pisałaś to podpisuje się pod postem Szogi, tylko dzieci mam nieco młodsze i linomag dalej rządzi jako maść na prawie wszystko. Kąpiel tez w samej wodzie, potem hipp, choć J&J też jest u nas w użyciu. Z akcesoriami do karmienia już wcześniej pisałam - na Twoim miejscu poczekalabym porodu, zobaczysz czy Wam się kp ułoży, w razie czego, wszystkie te podgrzewacze i zaparzacze zdążysz kupić. Z drugiej strony czemu sobie odmawiać ;-) a jeśli się nie przyda to zawsze można sprzedać.

Aschle - a może jakiś masaż? Moja siostra mi z dwa razy zrobiła i ulga jest na trochę dłużej. Tylko ją mam niestety daleko :-(

Choco - miałam pytać jak wyniki ale w takim razie cieszę się, że jest ok :-)

U mnie dzień taki sobie. Zmęczona jestem po weekendzie, ale troszkę zarobiłam, wiec przynajmniej czas nie był stracony, gorzej, że w tym tyg mam i lekarzy i zajęte dwa popołudnia i papiery do uporządkowania i jeszcze dodatkowe zlecenia. Że o sprzątaniu, prasowania i gotowaniu nie wspomnę. I to wszystko z dwójką bo O. dopiero od października do przedszkola idzie. A energii brak, ciągle coś boli, dzidź się nie rusza, itd. itp.
Dzisiaj byłam u mojego NFZ owego lekarza i gdybym tylko do niego chodziła to po dzisiaj na pewno umówiłabym się gdzieś indziej. Po lekach które przepisał mogę wnioskować, że mam jakąś infekcje układu rozrodczego, ale nic nie powiedział, zbadał pobieżnie i w ogóle cała wizyta 10minut. Na kiepskie wyniki moczu sama musiałam mu zwrócić uwagę. No ale... Skoro chodzę tam de facto tylko po to by mieć bezpłatne badania to chyba nie powinnam się przejmować. Na szczęście pojutrze normalna wizyta to może się więcej dowiem.
 
Emka kupiłam taką al final, bardziej męska na żywo mi się wydawała, mąż mega zadowolony ;)
 

Załączniki

  • 1441617731661.jpg
    1441617731661.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 39
A! Poszłam do naszego pediatry bo ta wysypka nie pasowała mi do anginy i co? Nie ma żadnej anginy, niepotrzebnie dziecku dawałam antybiotyk. Ehhh.
Ma zwykłą wysypkę uczuleniową.
 
Carolajna ja kawy nie mogłam pić na początku a teraz moge spokojnie i bardzo się ciesze bo ją uwielbiam. Mój mąż też nie lubi torb. Super że twój zadowolony. A co do lekarzy to ręce opadają nie odróżnia anginy od uczulenia.

Oczywiście coś jeszcze miałam pisać i niewiem ...

A ja byłam u kumpeli ledwo usiadłam a teściową dzwoni czy ją zawioze gdzieś ram i czy będe za pół godz. Siedze w domu to nic a jak tylko wyjde to już
 
reklama
Hej dziewczyny :-)

U nas weekend minął na spotkaniach ze znajomymi. Wczoraj piękna pogoda była to basen zrobiliśmy w ogrodzie. Podejrzewam, że ostatnie podrygi lata.

Byłam dziś u położnej tej środowiskowej. W sumie nie zdążyłam jej poznać z Kają. Teraz jak byłam na początku,to miała wolne. Świetna babka z niej. Dała mi swój numer taki 24/h. Kazała Dzwonić jak tylko coś potrzebuje. :-) Serduszko maleństwa w gabinecie pięknie biło! Skubana od razu znalazła. Ja wciąż potrzebuję kilku minut ;-)


Idę poczytać co u Was :-)
 
Do góry