reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Milenia nam zniknęła, też właśnie sobie przypomniałam...

Magda współczuję. Może jednak Cię nie trafi?
Ja rano oddałam auto jedno na serwis, teraz mam fryzjera. Dzisiaj dzień wolny od pracy ;)
 
reklama
Madziu wspolczuje:* kurujcie się a ty się może wzmacnia sposobami domowymi wiemowi las ze czosneczek nie ale może cytryna?
Caro wolne? Nie wierzę.. nie później jak za parę godzin napiszesz ze lecisz do pracy;)

Wczoraj jak patrzyłam to dużo nas zniknęło.. tak naprawdę nie udziela się więcej niż 15-20 dziewczyn :(
Ja od rana porządki piórem firanki zaraz pościel i ogólnie coś tam sobie depcze po domu;) póki mam sile;) za chwile ma prYjsc do mnie kumpela to chwile odpocznie a o 14 ma przyjść pani co mi okna i drzwi pomyje:)

Miłego dnia kochane:)
 
Magda trzymaj się dzielnie kobietko, mam nadzieję, że lekarz coś zaradzi.
Jadzka nam zakład będzie normalnie wypłacać do końca ciąży, a później zus. Trzeba będzie się zdecydować ile chcemy być na macierzynskim i jak chcemy mieć wyplacane czy pierwsze pół roku 100% a drugie 60% czy cały rok 80%.
 
Hejka, maz ma tydzien wolnego wiec korzystam :) on sprzata a ja siedze :D :D dzisiaj wrocily mi sily witalne i zdecydowalam, ze wykorzystam to, ze mam ciut wiecej czasu z mezem w domu i bedziemy jesc zdrowo przez tydzien :) a pozniej cos wymysle, zeby tak zostalo, koniec z obzarstem :D

Magda tak bardzo Ci wspolczuje :* mnie bylo ciezko z jednym chorym dzieckiem jak Alex mial kiedys tam jelitowke a co dopiero Tobie z trzema maluchami, podziwiam i przesylam sily i energie :*
Caro To skoro wolne do odpoczywaj!
Kropeczku milego spotkania z kolezanka
Bozienko gdyby nie fakt, ze musze isc do pracy to tez bym dzien spedzila w lozku pod kolderka.

Czas na kawe ktora wpada poplotkowac?
 
reklama
Magda - trzymaj się i w miarę możliwości coś wzmacniającego dla siebie zrób. Mi zawsze najtrudniej o siebie zadbać, więc wiem że to trudne. O wyspaniu się nie wspominam. Tak czy inaczej dużo siły i zdrowia!

U mnie taki pół aktywny dzień, ale na razie nie wyrobiłam się nawet z realizacją tych mało ambitnych planów. A nerwy mam takie, że grr...
 
Do góry