reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej
Nowa ja też katar kaszel, gdzieś to w zatokach siedzi ani się wysmarkac pożądanie ani nic .....
Carolajna teraz takie pobudki będą częściej ;-) ja tak w nocy często mam ;-)
Heh kropek ty masz myszy a ja szczeniaki ;-) od 2 się darly ;-)
 
reklama
U mnie w ciągu dnia często ale bardzo nisko, wręcz lekko nieprzyjemne to jest. A dzisiaj tak pięknie wysoko, poniżej pępka lekko i z boku :)
 
Miałam ten problem Kropek. Wlazły łajzy gdzieś w strop i na to żadne trutki ani łapki nie działały. Odkąd mamy kota, 2 lata minęły a panny się wyprowadziły bez powrotnie :) ;)
I to kot domowy, rasowy, nie łapie mysz. Sam zapach wystarczył.
 
Tylko nie pisze jak działa na zwierzęta domowe i kobiety w ciazy..
Siostra reż coś podobnegoa wiec póki nam nie przyjdzie będziemy używać hak nas w domu nie będzie a jak tamto przyjdęzie to walczymy na cały czas. Juz to nad ranem znalazłam hehehe. Pojadę do Alfyoze ram będą coś mieli ;)
 
reklama
Do góry