reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kropeczko współczuję tej kuny. Mam nadzieję,że jednak jej się u Was nie spodoba i sobie pójdzie ;-)

Choco mi często pomaga porządne nawodnienie. Na prawdę. Kiedyś w to nie wierzyłam,a teraz jak mi tak już łeb pęka to pije do bólu i jednak przychodzi. Obyś rano obudziła się już bez tego bólu! :-)

Anit oj to współczuję. Mam nadzieję,że jednak synowi się polepszy. Antybiotyk ma szczyt działania w 3 dobie,więc trzymam kciuki mocno! :tak:


Położyłam się i tak mnie rwą łydki,że coś okropnego. Wzięłam magnezu więcej. Mam nadzieję,że Wy już spicie :-) Dobranoc!
 
Witam się po kilku dniach... bo jakos mialam dola a to infekcji dostałam, przeziębienie mnie dopadło - lekarz dał mi tabletki i co maleństwo przestało fikac. Więc odstawiłam. W poniedzialek mialam totalnego doła lzy w oczach, ze brzuch mi zmalal, cycki przestały rosnąć i zaczelam sobie wkrecac.
Poczytałam Was i widze ze nie tylko ja mam problemy.
Madziu widze, ze Twoje malenstwo dokazuje mam nadzieje ze i moje zacznie.
Kropek wspolczuje tych kun!!!!
Ja tez zaczelam przybierac na wadze. 2 kg na plusie.
No i teraz czekam na usg, ktore dopiero 8.10
 
reklama
Madzia ja biorę codziennie aspargin - magnez i potas i też wczoraj czułam w łyżkach ze mi dretwiec jakby chciały ale się w końcu powstrzymaly ;)

Susze głowę i lecę po moje dzisiejsze kabelki :)
Później zrobię Wam zdjęcie, mnie robocopa ;)
 
Do góry