reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Choco współczuję Ci tego bólu głowy. Ja potrafię mieć 3 dni z rzędu i paracetamol nic nie pomaga. Najgorsze,że mimo to musze normalnie funkcjonować. Trzymaj się kochana!

Natka i jak? Dzwoniłaś do lekarza? To faktycznie może być pęcherz :baffled:


Demolko brałam pod uwagę adwokat, ale to w szkole z młodszymi dziećmi, więc wolę nie....ale pomysł wykorzystam i tak na córki urodzinki ;-)
 
Kropek, Jadzia przyszła mi kurtka zimowa :) - jest super i jestem bardzo zadowolona :)

A kupiłam sobie 2 bluzki, 2 bluzy, 2 swetry :)
I zamówiłam na allegro 2 pary leginsow, takie leginso-spodnie i rurki :)
A te za duże już mi się udało sprzedać :)
Kropeczku jutro postaram się wstawić zdjęcia bo dziś to już głowa mi nie pozwala :)
Nie wiem tez czy to tak wypada na wątku zakupowym gdzie wszystkie załączamy ubranka dla dzieci żebym swoje ciuszki wstawila ;)

Madzia ja wzięłam i też nadal bolała. Boję się ze teraz kilka dni będzie tak boleć aż w końcu zalicze atak mojej migreny :/
Jak tam z ptasim mleczkiem sobie będziesz radzic?

Bozienka jak tam Aleksik? Rozruszal się troszke?:)
 
reklama
Do góry