reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Choco spokojnie ja też to robie choć staram się ja tylko asekurowac w pewnych rzeczach niech robi sama .
Natka spokojnie będzie dobrze tylko zmniejsz obroty

Brzuch mi twardnial od popołudnia i pobolewal teraz mały się wierci i nie powiem nieraz zakluje mnie :-( ehhhh paskudne nerwy
Oczywiście wkoncu dzisiaj wybuchłam oberwalo się mężowi i dzieciaka ale im to się należało córa walnela syna kablem w twarz a ten nie wiele się zastanawiając oddał jej z plaskacza wiec musiałam wkroczyć w akcje jedno dostało karę i drugie po 5 min kochające się rodzeństwo ehhhhh
 
BOZENKO ja juz i tak tylko leze i wtaje cos zjesc i do wc tylko.
A co do dzieci jak bym widziala siebie z siostra z przed lat:-)niestety tobie sie oberwie w postaci nerwow:-(

Lece cos zjesc buziaki
 
reklama
Natka to moja mama
Choco powiedziałam, że dziękuję za rzeczy, ale żeby nie kupowali więcej, chyba że z listy tego, co brakuje i jeszcze dodałam, że np. skarpetek mam już ze 40 par. I że teraz przeprowadzka więc nie będę miała przez jakiś czas za bardzo miejsca. Mama na to: "to wyrzuć wszystko" wiadomo jakim tonem... ech
Mój lekarz w ogóle uważa, że najlepiej dla kobiety w ciąży pracować do 8 mies. i jak najmniej leżeć... Wtedy jest najmniej problemów... Nie do końca się zgadzam będąc w ciąży bliźniaczej, poza tym wiadomo, że każda kobieta inaczej znosi ciążę
 
Do góry