reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
AliaMaris - mama to jakos przeboleje, dasac sie wiecznie nie bedzie ;)

Widze, ze jakis dzisiaj pechowy dzien. U mnie tez nerwowo, corke od rana ucho boli. Nalatalam sie z nia po kilku przychodniach, zeby sie dostac do laryngologa. Ale sie udalo, poki co krople do nosai syropy - moze sie uda bez antybiotyku.
 
W pierwszej ciazy pracowalam do 8 miesiaca - wydaje mi sie, ze lepiej zorganizowana bylam niz obecnie. Chyba im wiecej na glowie, tym sie bardziej mobilizujemy. Ale musze przyznac, ze kregoslup pod koniec mi wysiadal przy biurku - mam prace siedzaca. Tak jak Bozienka pracuje, to sobie nie wyobrazam.....
 
Yyyyyy carolajna 2 razy urodziny ?? Jak dobrze pamiętam to jakiś czas temu miała urodziny impreza w lokalu itd ?? Urodziny ma się raz ;-)
Mi się z placzu chce spać oczy szczypia no ale jak mówiłam wkoncu wybuchłam ;-) dalej jak sobie o tym wszystkim pomyślę to łzy się mi leją ehhhhh
 
Nie posprzątała i próbowała tatusia przekręcić. Nie tylko dzisiaj ale jej się zebrało z kilku tygodni.
Ja jej dużo daję, ma prawie wszystko tylko, że wymagam też. A ona sobie ostatnio poluzowała więc muszę to ukrócić, dlatego stanowczo.
 
reklama
Do góry