reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda - mam nadzieję, że dzień mimo że melancholijny to jednak pozytywny. Przesyłam wirtualne uściski.

Bozienka - sprawdzić nie zaszkodzi, ale na pocieszenie Ci powiem, że moja córka ostatnio wyglądała podobnie - okazało się, że wysmarowała się moim płynem do kąpieli ;-)

Carolajna - a jaki samochód kupujesz :-) ? Co do cukru to skoro tak to się u Ciebie waha to chyba sama dieta powinna wystarczyć. Głównie unikanie cukrów prostych. Przynajmniej tak miałam w pierwszej ciąży (na czczo chyba 105), wyniki krzywej tez oczywiście były fatalne. O dziwo w drugiej i teraz na czczo miałam już zupełnie poprawne wyniki.

A mnie angina łapie, gardło mi daje popalić, więc wieczorem to u mnie będzie mleko z czosnkiem ;-). Na szczęście, po aktywnym dniu, chwila wolnego - dzieci z mężem na placu zabaw, a ja odpoczywam w łóżku :-D
 
Bozenko ciesze sie za corci juz schodzi. moj brzdac od wczoraj siedzial cicho w brzuchu ale od poludnia daje znac o sobie fikolkami:) nie wiedzialam ze czuc nawet fikolki :) uczucie super:)
MADZIU chyba rzevzywiscie mam rozejscie spojenia bo dzis boli mnie kosci i miednica plus pachwiny;. no jjakos do wizyty dam rade.

dziewuszki mam pytanie bo nie raz spotkalam sie z sytuacja ze kobiety maja zaswiadczenie od okulisty do CC . zastanawiam sie wjakim przypadku wystawiaja Ci takie zaswiadczenie. bo ja mam problemy ze wzrokiem a chcialabym normalnie urodzic bez CC
 
Zuzanko dzień zabiegany, więc jakoś leci, ale znając siebie, to jak dzieci pójdą spać dopadnie mnie dołek....Jutro rocznica porodu. Też będzie trudno, ale przetrwamy i to :sorry: Dziękuję :*


Ja też czekam na Jadzie.....No i jeszcze Tiniaq miała echo serca maluszka. :confused:
 
Magda na czczo :((

Zuzanka Mercedes GLA
Kurde, wyjść do domu nie mogę. .. wciąż w pracy.
Pokażę Wam później cuda niewidy dla maluszka jakie mi przyszły :))
 
reklama
Natka wiesz co jest najgorsze z tym spojeniem? Że na to nie ma rady :-( Nie ma nic co pomoże. Jedynie te pozycje ułożeniowe oszczędzą je troszkę. Ja nie mogłam ani leżeć, ani siedzieć. Najlepsza była pozycja półsiedząca. Uważaj na siebie. Nie siedź po turecku. Jak wychodzisz z auta lub z łózka, to najpierw postaw obie nogi na ziemi, a nie jedną po drugiej. Ubieraj spodnie na siedząco itd....Przerąbane to jest, ale mi tez juz się zaczyna :baffled: Echo serca najlepiej robić po 20tc, kiedy dzieciaczek jest wystarczająco duży. Mi jednak powiem specjalista, kardiolog mówił,że najlepszy jest czas po 26tc, bo w 20 można jeszcze wszystkiego nie wychwycić. Ja jestem tego przykładem. U mojej Kaji w 21tc było serduszko zdrowe, a 5 tygodni później chore :-( Co do zaświadczeń od okulisty. Ja pierwszą cesarkę i każdą następną mam ze względu na oczy. U mnie jednak problemem nie jest wada którą mam (krótkowzroczność) tylko otwór siatkówki lewego oka, jaki mi wykryli w I ciąży. Byłam pod okiem wielu specjalistów wtedy i każdy mówił,że sama wada nie jest wskazaniem. Mam wiele znajomych, co z dużymi wadami rodziły naturalnie dzieci więc nie martw się :-)
 
Do góry