reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hmm no to do lekarza przedzwon .
Mnie mój dzisiaj bardzo miło zaskoczył rozmowa był miły jak nigdy ;-) i mimo że ma jutro mnóstwo pacjentek to kazał mnie wcisnąć gdzieś :-D wsumie juz ponad 4 lata chodzę tylko do niego ;-)
 
Miałam już tak na początku ciąży i kazał powtórzyć i druga była już w normie. Teraz znowu wyżej. Nie będę dzwonić bo nie jest to jakoś alarmująco dużo, zobaczy na wizycie zwłaszcza, że on nie zlecał tego badania, ja sama robiłam.
 
Mój mąż jest wspaniały wie co jego żona lubi najbardziej :-D i na co na ochotę ;-)
 

Załączniki

  • 1442420546694.jpg
    1442420546694.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 26
Witam się i ja podczytałam troszkę bo mojego na ryby wysłałam i mam czas dla siebie ale z odpisaniem wszystkim będzie problem:)

Madziu światełko dla Twojej córci, zawsze będzie zajmowala ważne miejsce w Waszej rodzinie i sercach!

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekam na relacje z nich.

Nasze Maleństwo szaleje! Nawet mój czuł już jak szaleje! i chyba postanowione będzie Alicja!
 
reklama
Demolko dziękuję i Tobie :**


Ja zjadłam obiad i siadłam....Tak mnie nogi bolą, że głowa mała. Jeszcze jutro znowu dwa torty na zamówienie :baffled:


Carolajna
jeśli to jest glukoza na czczo to deczko za wysoka. :sorry:

Bozienko ja takich misiów nie lubię, ale mój mąż by się dał za nie pokroić :-D

Margarita u nas maliny są cały rok, a dziś w Lidlu wyjatkowo pyszne. Kupiłam kilogram i nie wiem teraz z czym je zjeść :-)
 
Do góry