reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Walentyneczka ja mialam 3d jest fajne..ale zdjecie podoba mi sie bardziej normalne. Jak corcia zobaczyla fotke w 3d odp. Mamo ten dzidzius wyglada jsk kosmita
 
Uffffffff. Dotarłam do domu!
Cały dzień w locie a od 16 była rodzina i dopiero pojechali. Pobawiłam maleństwo takie 3 miesięczne, córka wprawiała się w wożeniu wózkiem tej malutkiej ;)
Fajny dzień.
Teraz w domku, złożyliśmy nasz wózek i córcia jeździła.
W końcu mam gołąbki, moja kucharka mi zrobiła
 
DOBRY WIECZOR MOJE DZIEWUSZKI:) kurcze chyba sie od was uzaleznilam bo zawsze nie moge sie doczekac kiedy napisze do was;):-) Jak minol dzionek?? mi dosc intensywnie , bylam wybrac panele do domu , a przy okazji spotkalam kolezanke swieżo upieczoną Mamuśke:) jakie te maluszki są słodziukie!!:)
 
Magda z uk oczywiście wyrażam zgodę na dodanie do listy. Termin mam na 24.02.2016 wizytę mialam 25.08 pierwsze usg, 10.09 mam kolejne spotkanie z modwife, a 08.10 mam kolejjy scan
 
Witajcie
Wczoraj wylądowałam na niespodziewanej wizycie u lekarza... po południu dostałam jakiegoś dziwnego skurczu, caly brzuch strasznie stwardniał i zrobił się wielki i ciężki jak kamień... Czułam jakby ktoś założył mi jakiś pas uciskający na podbrzusze, straszne uczucie...bardzo się wystraszyłam :-( Poleciałam na ginekologię w tym szpitalu gdzie jestesmy ale tam tylko się zdenerwowałam, bo trafiłam na jakiegoś konowala, który mnie nawet nie zbadał, więc pędem do mojego lekarza do naszego miasta(na szczęscie akurat przyjmował). Na szczęście z dzidzią wszystko ok, prawdopodobnie to z przemęczenia, wysiłku itd. Magnez, no-spa i luteina kilka dni...no i leżeć i odpoczywać...tylko jak w tych okolicznościach?...:-( Córcia ma się lepiej, wyniki się poprawiają ale dzisiaj lekarz powiedział że zostaniemy tu jeszcze co najmniej do przyszłego tygodnia, bo Zuzia jest bardzo chora i byliśmy o krok od sepsy...:-:)-( Wiem, że powinnam się cieszyć że jest lepiej ale jakoś to wszystko mnie zdołowało na nowo... Boję się o jedno dziecko, mam wyrzuty że szkodzę drugiemu...i jestem zmęczona:-( Dam radę, wiem ale chcę żeby juz było po wszystkim... Sory, że tak tu smęcę ale muszę się wygadać:-(
 
reklama
Malinka podejrzewam co czujesz :-( ale będzie wszystko dobrze masz gdzie tam spać ? Czy jak w większości szpitali na podłodze albo fotelu ? . Kochana może by Cię ktoś zmienił żebyś mogła iść sobie troszkę odpocząć do domu. Ucaluj core i szybkiego powrotu do zdrowia życzę
 
Do góry