reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Margarita, to w końcu publiczne forum, każdy poczytać może. Nie przejmuj się, bądź ponad to, nie jest ta osoba w stanie Cię tym skrzywdzić. :-)

My z małym po ciężkiej nocy. Co go odłożyłam to się za 2 minuty budził... Tragedia, w końcu wylądował ze mną w łóżku, czego nie lubię, bo mnie mały nicpoń w brzuszek kopie. :-(
Dziś kolejny dzień bez męża, wraca dopiero koło 21 zatem chociaż noc należy do niego.
A co do chusteczek, my używaliśmy od początku i nie było problemów. Kąpanie rzeczywiście co 2 dni, chyba, że upały, albo biegunka, wtedy to i 4 razy dzienie potrafiło być jak się młody wysparowywał :-/
 
reklama
Margaritta ja wychodze z założenia że jak ktoś nie ma swojego życia to niech się żywi moim wspoczuje takim ludziom ale znam to z własnego życia najpierw pozywka był rozwód, później ze si3 otrzasnelam i jeszcze potrafiłam być szczęśliwa (jakim prawem, przecież powinnam być nieszczęśliwa bo to niektórym dawało radość ) a na koniec ze spotkałam i zamieszkałam z obecnym mężem... teraz znów dochodza mnie teksty typu ta to się umiała ustawić bo rozwodke to nie każdy chce... przykro mi czasami bo co to kogo obchodzi ale z drugiej strony pracujemy z mężem obydwoje na to szczęście które mamy i na to co nas stać i na co sobie możemy pozwolić i od jakiegoś czasu stwierdziliśmy ze ludzie tak mają ,poprostu muszą sobie o czymś pogadać wiec jak mają gadać o nas to niech gadają konkrernie;) bo przecież nic nie boli tak innych jak nasze szczęście;) wiec wszystkim fałszywym znajomym co tak robią podsycamy atmosferę na fb i pokazujemy jacy jesteśmy szxzesliwi:) nie robimy nic złego wiec czemu by się nie dzielić nasza radością z innymi;) a ze przy okazji mają temat do rozmów :) to niech mają :) oni też muszą mieć coś od życia ;)

Co do koleżanki to odpisała grzexznoaciowo późnym popołudniem sms nam również gratulujac ucinajac dalszą rozmowę. Jakby nie było nie liczyłam na odnowienie przyjaźni bo tego uratować się już chyba nie da wiec przynajmniej nie został nie smak ze nie odpisała a ja nie żałuję że napisałam bo uspokoiłam się wewnętrznie bo mnie to meczylo ;)

Zuzanka- ja juz tez ludziom mowie tylko to co chce żeby usłyszeli, nie zmyślam ale kontroluje moje ataki szczerości bo później ludzie to wykorzystują ;)

Choco jak się dziś czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Choco pamiętasz ja miałam podobne objawy i było to zapalenie stawu zuchwowo szczekowego. Przewialo mnie w samochodzie i nigdy tak nie miałam wcześniej. Bolało ucho, jakby szczeka, aż do głowy. Idź po skierowanie do laryngologa aby wykluczył zapalenie ucha. Mnie długo trzymalo
 
Witam was :-) tez dzisiaj miałam ciężka nocke córa spała zemna i się rzucała jak szalona cały czas się rozkopywala wiec marudzila musiałam ja przesuwać bo zachwile bym spadła na podłogę ;-) . A tak pozatym to nawet w miarę zaraz się będę szykować do lekarza jak mnie dzisiaj nie przyjmie to dostane białej gorączki i nadzwyczajnie zmienię lekarza ja wiem ze jemu to nie robi różnicy ale take zajebistej pacjentki nigdzie nie znajdzie hehe ;-)
Choco jak tam u Ciebie ???
 
Dzień Dobry dziewczynki,
dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy, przywracacie wiarę w ludzi :-)
Znacie może jakiś przystępny cenowo sprawdzony nocleg w centrum Krakowa?
Bozienka, nadal trzymamy kciuki ;-)
 
reklama
Do góry