reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

Hanula płakała ponad 1,5 godz. z niewiadomego powodu, tak się zanosila ze odpuscilam kapanie :/
Padła i śpi a ja padam z głodu i zmęczenia. Az dziwne ze nie wyglądam jeszcze jak szczypiorek :p

My mamy szczepienie dopiero 19 mają pneumo i 5 w. I przeraża mnie to co piszecie. :(

Co do mm u nas idzie 150 ml
 
reklama
Moje Małe już położone do łóżka.
AliaMaris z tymi ćwiczeniami to wiem. Sądzę, że i tak nie byłabym w stanie specjalnie intensywnie ćwiczyć jeszcze. Ale spacery same to za mało bo waga stoi w miejscu. Powinnam przede wszystkim mniej jeść *szczególnie słodyczy. Na razie może dołączę jakieś brzuszki i na ten rower raz na jakiś czas się wybiorę. A biegałaś przed ciążą?
A tak właśnie odnośnie muzyki...to co puszczacie swoim Maluchom? Czy słuchacie tego co wcześniej?
Ja puszczam jakieś kołysanki, ale generalnie w ciągu dnia to to czego słuchałam wcześniej, z tym że takie spokojniejsze kawałki. Głównie polski rock.
 
Bettina my też mieliśmy mieć rozdzielone ale ostatecznie wyszło tak że mamy jednego dnia pneumo i 5w1. Idziemy 05.05 więc dam znać co i jak.

Mkvet moja upodobała sobie piosenki Seweryna Krajewskiego, zaraz się przy nich uspokaja. Nie wiem dlaczego bo nie słuchałam ich w ciąży a odkryłam to przypadkiem jak jej kołysanek szukałam w necie.
 
Carola potwierdzam z tym rozdzieleniem u mnie dały termin pneumo dwa tyg po tej 5w 1 !! i jakby coś się przesuneło to kazała ta też przesunąć.

Mojej Ali bardziej podoba się moje śpiewanie hehe zwłaszcza jakiś bzdur, które właśnie przychodza do głowy. Radochę ma że hej i sie dołącza. Ostatni nabyta umiejętność to chwytanie i chwile utrzymanie zabawki bądż przyłożenie ja sobie w główkę( oczywiście zabawka mięciutka), wystawianie jęzorka i..... udawanie Indianina!! no czeka tylko kiedy przyłoże jej palce do ust i dawaj krzyczy mam wrażenie że specjalnie przeciaga zeby było jak najdłuzej hehe
 
reklama
Carola a moj dzis ma rowne dwa;)

Mkvet, przylaczam sie do ograniczenia slodyczy. Cala ciaze mi sie nie chcialo a dzis szkoda gadac;)

Moja waga tez stoi, zeszlo 1o z 12 i tyle. Ale jeszcze 1o bym chciala !! A na poczatek chociaz 4.

Moj Antek lubi Turnaua, sluchalam w kolko tuz przed porodem, a Malachitowe to juz do znudzenis, teraz mu to spiewam a on robi oczy jak 5 zl i nieraz przestaje ryczec, czesto zasypia....

Lubi drzemki przy muzyce klasycznej, puszczam tez z yt koltsanki i dzieciece hity...jagodki czarne jagodkixD
 
Do góry