reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozienka gratulacje ogromne!!!:-) :) Śliczny synuś:tak: Zdrówka dla Was!
Lilith trzymaj się, lepiej poleżeć dzień dłużej i być pod kontrolą w razie W
Choco powodzenia w czwartek, trzymam kciuki;-) ;)
NowaNatka ból to nie skurcze, jeśli się położyłaś i przeszło to tym bardziej... Skurcze porodowe pojawiają się regularnie co kilka/kilkanaście minut i nie ustępują przy zmianie pozycji. Jeśli ustępują po wstaniu, czy położeniu się to raczej jeszcze nie to ;-) ;) To tak z mojego doświadczenia;-) ;)

U nas nocka spokojna choć średnio przespana...ale to już raczej norma;-) ;) Miłego dnia
 
reklama
5 lutego jeslio beda mieli miejsce a jesli nie to 8 lutego juz na pewno. Tylko, ze to moje pierwsze i nie mam pojecia czego sie spdziewac. a Twoje to juz drugie cc, tak ? :)
 
Lilith trzymaj się tam. Najważniejsze że jesteś pod fachowa opieką. Lepiej tak niż byś miała w domu siedzieć i coś przeoczyc. Wiem ze szpital to nic przyjemnego ale postaraj się myśleć o tym ze juz niewiele zostało i każdy dzień przybliża Cię do spotkania z dzidziusiem :) może niech mąż przyniesie Ci spray do nosa z wody morskiej żebyś się nie meczyla tym suchym powietrzem. Ja juz mam spakowany marimer w torbie do szpitala.

Choco trzymam kciuki za czwartek

Ja właśnie odebrałam paczkę z Gemini i przeglądam co tam przyszło. To mnie rozczula jak patrze na te pieluszki, smoczki, butelki
 
Bozienka ogromne gratulacje, super, że już jesteście razem! :-) :)
Lilith na suchą śluzówkę nosa też polecam wodę morską bo się zamęczysz tam.
Choco witaj, fajnie, że już wiesz kiedy będziecie razem z dzieckiem. :laugh2:

Czy jest tu ktoś kto będzie rodził sn? Bo póki co to same cc :blink:
 
Bettina nademna tez na razie wisi porod SN zobaczymy czy jutro to potwierdza czy nie bo u mnie to akurat zmieniaja decyzje jak widac co troche :/
 
Ola, tak to moja druga cesarka :-) a Ty czemu masz cc?

Bettina ja juz tak dawno zamawialam w gemini ale nadal pamietam jak to jest odbierac od nich paczke :)

Z tego co wiem to Karola sie szykuje na sn and ale co wymysli jej Danielek to chyba nawet on sam nie wie ;)
 
reklama
Choco to Magdalena dostała paczkę z gemini, ja już dawno po wszelkich zakupach. Mnie to najbardziej rozbraja teraz widok łóżeczka ;-) ;)

Aschlee a Ciebie już do porodu nie wypuszczą do domu?

No to jednak cc i sn pół na pół się rozkłada. :-D
 
Do góry