reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No widzisz uciebie alkoholizm a umnie matka nie może zrozumieć ze nie mamy kasy na chwile obecna i ma pretensje nawet do męża ze nie zarabia nie daje mi pieniędzy tylko nie może zrozumieć ze jego cała wypłata idzie na rachunki i jak tylko ma jakieś inne grosze to przeznacza to na dom jedzenie nie wydaje na *******y nie kupuje nie potrzebnych rzeczy a ona mi właśnie zarzuciła ze mam dzieci w dupie ze nie maja co jeść i ze jestem wpatrzona w niego i nic więcej się dla mnie nie liczy :-( siedzę i rycze juz nie mam sił . Matka wydzwonia po siostrachwili do dziadków i opowiada im ze ja nie daje jej żadnej kasy ze jak mam pieniądze to wydaje je na męża juz naprawdę mam dość tego :-(
 
reklama
A moja jazdę mi robi o wszystko. Mam kur*a dosyć. O dzwoni 100 razy dziennie o wszystko pyta, skarży się na młodą ale nie robi nic w związku z tym.
Współczuję Ci bo wiem co czujesz, byłam kiedyś w podobnej sytuacji, lata temu ale ja swoją matkę pognałam wtedy do wszystkich diabłów, nie pozwoliłam jej mącić bo to najgorsze co może być. Jesteś dorosła i powinna Cię wspierać albo się nie wtrącać... teraz jak mieliśmy ciężki czas, jakiś rok temu pomogła bez mrugnięcia okiem.
 
Carolajna kiedyś się umnie nie przelewalo mama była sama z 4 dzieci kiedyś jej obiecałam ze jej nigdy nie zostawię i tak też robie ale po tych akcjach co teraz mi robi od jakiegoś już czasu mam ochotę się wyprowadzić w pizdu z domu
 
reklama
Carolajna nie my wynajmujemy mieszkanie wynajmowalam je najpierw z mam i dziećmi i teraz mąż doszedł. To jest kurde tak dobry facet oddał by wszystko dzieciom a ona narzeka i tak mówił o nim
 
Do góry