reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
To się doigrałam. Pojechałam do pracy, chodziłam a w myślach powtarzałam sobie "tylko nie siadaj, tylko nie siadaj" no i co? Usiadłam! Przyszły koleżanki i siadłyśmy :( ; (
Już nie wstałam o własnych siłach :(
 
Magda mąż ma za sobą kilka ciężkich przeżyć, ale nie dopuszcza do siebie myśli, że potrzebna mu terapia u psychologa. Nie chce się rozstać, ja mam dość przerabiania w kółko tego samego, dlatego ciągle jesteśmy pod znakiem zapytania.
W temacie proszków do prania - jestem zdania, że dziecko należy od początku uodparniać (nie tylko na choroby), dlatego piorę wszystko w standardowych płynach, płukanie płynem sensitive. Jeśli okaże się, że są problemy skórne to zmienię płyny na te przeznaczone dla dzieci. Do obcinania paznokci nożyczki.
Caro co się dzieje?
 
Madisoni mój też ma ciężkie przeżycia, ja także więc to nie jest wytłumaczenie. Jak ktoś nie chce to znajdzie wymówkę, no i kwestia charakteru.

Kręgosłup mi siadł ; (((
Podnosiły mi 4 osoby. Zaniosły do auta. Do domu dojechałam a z auta się wyczołgałam. Najgorzej było podnieść się żeby wysiąść :( ; (
Mam nadzieję, że jutro wstanę.
 
reklama
Do góry