reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Bardzo mi przykro 😢 trzymaj się ❤️

Ja też poproszę o dodanie ❤️

ja jeszcze nikomu nie mówiłam ( oprócz męża ) , planuje powiedzieć po prenatalnych ( mam je 24 lipca ) 🙈
Ja po prenatalnych planuje powiedzieć w pracy i szefowi i współpracownikom.
Teraz tylko powiem rodzicom z dużą prośbą o dyskrecje. wiem, że nawet jeśli coś pójdzie nie tak i tak będą wiedzieć i są wsparciem.
Bardzo mi zależy żeby moje dzieci dowiedziały się ode mnie i męża, ale nie chce ich też narażać ną tą informacje za wcześnie żeby potem nie było czasem rozczarowania i przykrości.

Mnie właśnie co chwilę też łapie ból głowy i do tego mdłości. Czasem mam wrażenie, że te mdłości są właśnie spowodowane bólem głowy. Najgorsze, że Apap nie pomaga więc tak sobie zgonuję cały dzień 😔

Ja dzięki mdłością domyśliłam się, że mogę być w ciąży w ogóle i to dopiero po tygodniu mnie olśniło! W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam mdłości. Mi najbardziej się nasilają wieczorem. Zjeść mogę tylko to na co mam ochotę, a na niektóre wcześniej lubiłam, jak tylko o nich pomyślę to mi się cofa.
 
reklama
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
Tak chcę ;)
 
Ja dzięki mdłością domyśliłam się, że mogę być w ciąży w ogóle i to dopiero po tygodniu mnie olśniło! W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam mdłości. Mi najbardziej się nasilają wieczorem. Zjeść mogę tylko to na co mam ochotę, a na niektóre wcześniej lubiłam, jak tylko o nich pomyślę to mi się cofa.
Też właśnie najgorsze "poranne mdłości" mam wieczorem 🙈. W poprzedniej ciąży też je miałam niestety. Mnie odrzuciło od kawy. Sam jej zapach powoduje, że zbiera mi się na wymioty.
 
Ruch dziś na naszym forum 👍

Również poproszę do wątku prywatnego ☺️

Miałam właśnie usg żeby sprawdzić wszytko. Serduszko bije, fasolka wygląda dobrze. Kamień spadł mi z serca ale wypuszcza mnie do domu nie widomo kiedy
Cudowna wiadomość że wszystko dobrze ❤️❤️❤️ znaleźli przyczynę krwawienia ?
 
Też właśnie najgorsze "poranne mdłości" mam wieczorem 🙈. W poprzedniej ciąży też je miałam niestety. Mnie odrzuciło od kawy. Sam jej zapach powoduje, że zbiera mi się na wymioty.
O tak, nie da się pić kawy!
Pracuje w dziale z 4 chłopakami i czasami sobie tak dogadywaliśmy kto pierwszy się na 3 dziecko zdecyduje. I mówię do nich w żartach że u mnie łatwo się domyślić, bo w każdej z poprzednich ciąż odrzuciło mi kawę i przestawałam ją pić i że łatwo się domyślą.
A teraz co? Nalewam rano, czasami zmuszam się do paru łyków i jak nie widzą to po trochu odlewam do kwiatka xD
 
Ruch dziś na naszym forum 👍

Również poproszę do wątku prywatnego ☺️

Miałam właśnie usg żeby sprawdzić wszytko. Serduszko bije, fasolka wygląda dobrze. Kamień spadł mi z serca ale wypuszcza mnie do domu nie widomo kiedy
Może krwiak jakiś pękł jak było krwawienie. W poprzedniej ciąży w 16 tygodniu mi tak pękł i do szpitala jechałam już z jedną myśl, na szczęście dobrze się skończyło. Oszczędzaj się.
 
Cześć dziewczyny.
Jest szansa jeszcze do Was dołączyć?
W czwartek dowiedziałam się z testu o ciąży a wczoraj potwierdziłam u ginekologa.
Dla mnie to ciężki szok bo to ciąża z totalnego zaskoczenia, nieplanowana.
Mam już dwójkę chłopców w wieku 9 i 5 lat. Bardzo wystaranych. W związku z PCOS i bezowulacyjnymi cyklami starania i później ciąże okupione przyjmowaniem mnóstwa leków. W międzyczasie jedna strata. Dlatego ta ciąża to dla nas tym większa niespodzianka.
Nawet nie wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę bo w ogóle na to nie zwracałam uwagi bo przy PCOS potrafiłam nie mieć jej 3 miesiące.
Wg USG to 7t+2d. Serduszko bije. Termin wyznaczony na 21.02.25 (kolejny chichot losu bo moi chłopcy obydwoje też z lutego).
Żeby nie było do końca pozytywnie to niestety jest też torbiel lutealna dosyć duża i jeśli się nie będzie wchłaniać to jest ryzyko operacji w 13/14 tygodniu.
Oooo widzę że kolejna nsmusia hak ja dwójka dzieci a ecie Kinder niespodzianka hehe. Gratulacje. U mnie wiem 12lat i 7lat.
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
Proszę o dolączenie
 
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi

Ja oczywiście chętnie dołączę 😊

Dobrze,że był ten weekend. Ostatnie dni to mega mdłości :( Przy ostatniej ciąży były głównie rano a teraz mam wrażenie że non stop 😭
 
reklama
Widać, że weekend i mamusie mają trochę czasu by napisać. Ja póki co czuję się dobrze, nie rzygam, kawkę pijam bo kocham heh. A nie myślałyście o grupie na messenger? Powiem wam , że w dwóch ciążach miałyśmy z kilkoma dziewczynami grupę na Facebooku na messenger i mamy kontakt do teraz....12 lat i 7 lat😀, nawet wam powiem , że się widziałyśmy. Nie ze wszystkimi ale były spotkania i cudne to jest, ze dalej mamy kontakt i piszemy na tych grupach. Co do powiedzenia o ciąży w pracy to powiem dopiero po prenatalnych , teraz mam sprawę ulatwioną bo mam wakacje i narazie nie muszę kombinować w pracy. Wracam 24.07na dyżur wakacyjny do 9.08 a później znowu urlop i pod koniec sierpnia przychodze. Pracuję jako nauczyciel w przedszkolu I chciałabym nie opuszczać tak szybko mojej grupy. Mam plan popracować chociaż do połowy listopada. Może mi się to uda,chociaż obawiam się infekcji....niestety bo w przedszkolu trochę szaleją te infekcje...zobaczymy. O ciąży wie mąż i dzieci oraz moja mama i jedna przyjaciółka. Pewnie bym jej nie powiedziała... Ale zrzedzilam jej ze mi się okres spoźnia a tu wesele mieliśmy w rodzinie i niestety jej powiedziałam że boję się że to ciąża bo była jedna podbramkowa sytuacja.... No i masz ci los ciąża. Zrozpaczona jest bo pracujemy razem i mówi że teraz będzie jej tak smutno beze mnie.... heh
 
Do góry