reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć dziewczyny
Ja mam 18 tydzien i 3 dni .
Wczoraj poczułam pierwsze ruchy zaraz po zjedzeniu czekolady:)
Chyba maluch lubi ja tak bardzo jak ja hahaha
Słuchajcie mam taki problem od paru tygodni cierpię na bezsenność. Chodzę spać zaraz o 21.00 i zasypiam migiem. Budzę się codziennie miedzu 1 A 3 w nocy. I najczęściej już nie mogę zasnąć. Dzisiaj jest kolejny dzień i już jestem wykończona. Normalnie jeszcze pracuje i zaczynam już mieć kryzys.
Też tak macie? Nie mam żadnych stresów więc niczego w nosy nie analizuje :)
Ja dziś tak miałam - poszłam spać po 21, po 1 się obudziłam na siku i zasnęłam potem o 4. Męczy też mnie to strasznie (na szczęście nie co noc) bo ja nigdy problemów ze spaniem nie miałam, zawsze głowa do poduszki i dosłownie za 30s spałam. Jak idę spać koło 24 to nie ma wtedy nocnej pobudki.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja mam 18 tydzien i 3 dni .
Wczoraj poczułam pierwsze ruchy zaraz po zjedzeniu czekolady:)
Chyba maluch lubi ja tak bardzo jak ja hahaha
Słuchajcie mam taki problem od paru tygodni cierpię na bezsenność. Chodzę spać zaraz o 21.00 i zasypiam migiem. Budzę się codziennie miedzu 1 A 3 w nocy. I najczęściej już nie mogę zasnąć. Dzisiaj jest kolejny dzień i już jestem wykończona. Normalnie jeszcze pracuje i zaczynam już mieć kryzys.
Też tak macie? Nie mam żadnych stresów więc niczego w nosy nie analizuje :)
Ja też mam problem ze snem. Szybko usypiam a w nocy się budzę i przewracam z boku na bok 🥴. Aż mąż się ostatnio pytał czy skończyłam się w końcu układać w łóżku bo tak się kręciłam. A rano do pracy niewyspana lezę 🥴
U mnie dopiero 16+3 i też bym chciała poczuć jakieś ruchy ❤️. Czułabym się pewniej❤️
 
Ja nie tyle, ze się budzę, czy potem jeszcze kręcę, ale gdy w końcu zasnę to śnią mi się takie głupoty 🙉o erotykach nie wspomnę 🙈😅🤣i to wszystko takie realnee
 
Ja też mam problem ze snem. Szybko usypiam a w nocy się budzę i przewracam z boku na bok 🥴. Aż mąż się ostatnio pytał czy skończyłam się w końcu układać w łóżku bo tak się kręciłam. A rano do pracy niewyspana lezę 🥴
U mnie dopiero 16+3 i też bym chciała poczuć jakieś ruchy ❤️. Czułabym się pewniej❤️
Ojj ja też bym chciała ❤️ my 17+2 i też nic nie czuje. Lekarz powiedział, że nie ma reguły, mogę poczuć nawet w 20tc 🙄 chciałabym już 😂
 
Ojj ja też bym chciała ❤️ my 17+2 i też nic nie czuje. Lekarz powiedział, że nie ma reguły, mogę poczuć nawet w 20tc 🙄 chciałabym już 😂
To zaraz będziesz miała połówkowe ❤️. Ja mam na początku października i oczywiście sram po gaciorach 🥴
Wczoraj widziałam na żywo mój wózek marzeń 😍. Siedziałam w aucie i jakaś dziewczyna akurat przechodziła. Gapilam się na niego jak sroka w gnat, ale bałam się zagadać 😜
Myślę, że połówkowe to będzie taki przełom i może w końcu coś kupię dla dzidziola. Wiesz, że nie mam jeszcze ani jednej rzeczy 🤔
A ty masz już coś?
 
To zaraz będziesz miała połówkowe ❤️. Ja mam na początku października i oczywiście sram po gaciorach 🥴
Wczoraj widziałam na żywo mój wózek marzeń 😍. Siedziałam w aucie i jakaś dziewczyna akurat przechodziła. Gapilam się na niego jak sroka w gnat, ale bałam się zagadać 😜
Myślę, że połówkowe to będzie taki przełom i może w końcu coś kupię dla dzidziola. Wiesz, że nie mam jeszcze ani jednej rzeczy 🤔
A ty masz już coś?
Ja już dziś 20+3, liczyłam wczoraj ubranka dla okruszka i mam 44 sztuki ciuszków 🤣 ale żadnych grubszych zakupów nie robiłam. Jeszcze 🤣 napewno będzie wszystko dobrze, nie stresuj się niepotrzebnie 🙂
 
Portfel będzie płakał i wychodził ze sklepu sam, pusty w środku 🤣
Ale też nie mogę się doczekać aż pojedziemy oglądać i kupić wózek 🙂 a ten Twój wózek to co za model?
😂😂😂
Na razie dopiero się rozglądałam po internecie, czy jest coś co mi się spodoba. Siostra chciała mi sprzedać swój i musiałam się zorientować czy są ładniejsze od jej wózka 😜. Ja się kompletnie na tym nie znam, ale zakochałam się w Junama Diamont, czarny że złotym😍. Może jeszcze coś innego wpadnie w oko ale byłam w szoku, że mogę tak bardzo zainteresować się jakimś wózkiem 😜. Mnie nigdy takie sprawy nie interesowały 😜. Jak to mówią, łapie mnie odpieluszkowe zapalenie mózgu 😂
 
reklama
😂😂😂
Na razie dopiero się rozglądałam po internecie, czy jest coś co mi się spodoba. Siostra chciała mi sprzedać swój i musiałam się zorientować czy są ładniejsze od jej wózka 😜. Ja się kompletnie na tym nie znam, ale zakochałam się w Junama Diamont, czarny że złotym😍. Może jeszcze coś innego wpadnie w oko ale byłam w szoku, że mogę tak bardzo zainteresować się jakimś wózkiem 😜. Mnie nigdy takie sprawy nie interesowały 😜. Jak to mówią, łapie mnie odpieluszkowe zapalenie mózgu 😂
Mi też się podoba czarny wózek 🤣 są 3 opcje - dodatki w kolorze złota, srebra lub rose gold (nie wiem na jaki się zdecydujemy), ale mężowi na szczęście też się spodobał 🙂 mnie też zbytnio nie interesowały, ale odkąd wiem, że jestem w ciąży to nie ma dnia, żebym nie była na h&m kids, zalando kids, mamissima, dobre liski, la milou i przeglądam i przeglądam 😬 to mnie to pieluszkowe zapalenie mózgu chyba też już dopadło 😎
 
Do góry