reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Mi też się podoba czarny wózek 🤣 są 3 opcje - dodatki w kolorze złota, srebra lub rose gold (nie wiem na jaki się zdecydujemy), ale mężowi na szczęście też się spodobał 🙂 mnie też zbytnio nie interesowały, ale odkąd wiem, że jestem w ciąży to nie ma dnia, żebym nie była na h&m kids, zalando kids, mamissima, dobre liski, la milou i przeglądam i przeglądam 😬 to mnie to pieluszkowe zapalenie mózgu chyba też już dopadło 😎
Daj cynka jak znajdziesz jakiś sprawdzony czarny wózek 🤩.
 
reklama
Daj cynka jak znajdziesz jakiś sprawdzony czarny wózek 🤩.
My się decydujemy na Cybex Priam.
E7F75A89-ABC4-4B7B-A59A-678988EA31A5.png
choć mi się jeszcze ten Joolz podoba 🙂
5F440BB3-F327-4FE9-AEC7-61C1159BCDE3.png
 
To zaraz będziesz miała połówkowe ❤️. Ja mam na początku października i oczywiście sram po gaciorach 🥴
Wczoraj widziałam na żywo mój wózek marzeń 😍. Siedziałam w aucie i jakaś dziewczyna akurat przechodziła. Gapilam się na niego jak sroka w gnat, ale bałam się zagadać 😜
Myślę, że połówkowe to będzie taki przełom i może w końcu coś kupię dla dzidziola. Wiesz, że nie mam jeszcze ani jednej rzeczy 🤔
A ty masz już coś?
Ja jeszcze trzymam się na dystans z tymi wszystkimi gadżetami, ubrankami i wózkami 😂 co prawda mamy już fotelik na niemowlaka ale i na starsze dziecko 😂 męża fantazja poniosła w Danii i kupił komplet maxi cosi, więc jestem bardzo zadowolona i mamy spokój na kilka lat na pewno ❤️ co do ubranek to na pewno nie kupię ani jednej rzeczy. Moja chrześnica ma obecnie 2 latka i wszystkie rzeczy przejmuje od niej 😉 ubranka są fantastyczne. Next, Carters, Guess, itp. Sama milion ubranek jej kupiłam, siostra połowę dostała ze Stanów a resztę ja odkupiłam od koleżanki co tak samo wszystko ze Stanów miała 😉 jedyny większy zakup to będzie wózek, ale na to jeszcze zdecydowanie za wcześnie 😂
 
Ja jeszcze trzymam się na dystans z tymi wszystkimi gadżetami, ubrankami i wózkami 😂 co prawda mamy już fotelik na niemowlaka ale i na starsze dziecko 😂 męża fantazja poniosła w Danii i kupił komplet maxi cosi, więc jestem bardzo zadowolona i mamy spokój na kilka lat na pewno ❤️ co do ubranek to na pewno nie kupię ani jednej rzeczy. Moja chrześnica ma obecnie 2 latka i wszystkie rzeczy przejmuje od niej 😉 ubranka są fantastyczne. Next, Carters, Guess, itp. Sama milion ubranek jej kupiłam, siostra połowę dostała ze Stanów a resztę ja odkupiłam od koleżanki co tak samo wszystko ze Stanów miała 😉 jedyny większy zakup to będzie wózek, ale na to jeszcze zdecydowanie za wcześnie 😂
O tak, jakość Next i Carter’s jest naprawdę super 🙂 ja byłam w ubiegłym roku w Stanach i mówiłam, że jak będę w ciąży to pojadę tam z pustymi walizkami, bo cenowo tam super wszystko wychodzi i jakoś taka, jakiej u nas w Europie nie ma. Ale przez pandemię (my byliśmy początkiem roku, tydzień po naszym powrocie zamknięto granice) nie polecimy 🤷🏻‍♀️ Mam tam co prawda rodzinę i mogliby nam zrobić zakupy tam, ale nie chce nikogo tym obarczać, bo ja musiałabym widzieć rzeczy w sklepie i wybrać co mi się podoba 🤣
 
O tak, jakość Next i Carter’s jest naprawdę super 🙂 ja byłam w ubiegłym roku w Stanach i mówiłam, że jak będę w ciąży to pojadę tam z pustymi walizkami, bo cenowo tam super wszystko wychodzi i jakoś taka, jakiej u nas w Europie nie ma. Ale przez pandemię (my byliśmy początkiem roku, tydzień po naszym powrocie zamknięto granice) nie polecimy 🤷🏻‍♀️ Mam tam co prawda rodzinę i mogliby nam zrobić zakupy tam, ale nie chce nikogo tym obarczać, bo ja musiałabym widzieć rzeczy w sklepie i wybrać co mi się podoba 🤣
Dokładnie tak, jakość jest nieziemska 😉 pranie, suszenie, prasowanie a one nadal jak nowe 😊 także mamy mega farta, że będzie dziewczynka bo wydatek na ubranka odpada nam na pewno na 1,5-2lata do przodu 😂 a koszty każdy wie jakie są 🥴 wiadomo, że buciki, itp trzeba kupić na bieżąco, ale to za daleko żeby o tym myśleć 😊
 
reklama
Do góry