reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie no moja babcia uwielbia naszego pieska ale kurde zawsze jak coś mówiła to się sprawdzało nawet kiedyś odczarowała rodzicom krzaka który opadł serio 🤣 i się boję 🤔🤣🙄

my już praktycznie połowę rzeczy mamy po córce szwagra, stoją co prawda u niego w mieszkaniu, bo my będziemy się przeprowadzić to na razie nie bierzemy do siebie, ale nie ma co słychać tych zabobonów 😚 szkoda, że tak nam wmawiają różne rzeczy i nie dają od samego początku cieszyć ciąża, bo przecież coś może się stać... a tak naprawdę na każdym etapie coś może pójść nie tak, mam zamiar się cieszyć póki mogę 🥰
 
reklama
Widzę, że masz taką babcię „czarodziejkę” jak i ja 🤣 ja nie wierze w takie zabobony na temat łóżeczek, wózków itd. Zamierzam po usg połówkowym zacząć robić zakupy. Z wózkiem/łóżeczkiem zaczekam jak będą promki na black friday, zawsze to coś taniej 😎 z ciuszkami tak samo- jak będą jakieś kody zniżkowe do h&m, zary, newbie to będę powoli kupować 🙂
 
Widzę, że masz taką babcię „czarodziejkę” jak i ja 🤣 ja nie wierze w takie zabobony na temat łóżeczek, wózków itd. Zamierzam po usg połówkowym zacząć robić zakupy. Z wózkiem/łóżeczkiem zaczekam jak będą promki na black friday, zawsze to coś taniej 😎 z ciuszkami tak samo- jak będą jakieś kody zniżkowe do h&m, zary, newbie to będę powoli kupować 🙂
W grudniu zawsze są mega wyprzedaże.
Już zacieram raczki 🤣🙏🤪
 
W grudniu zawsze są mega wyprzedaże.
Już zacieram raczki 🤣🙏🤪
To też, ale na tych wyprzedażach są bardzo często wyprzedane rozmiarówki, więc wole stopniowo kupować, żeby dostać to co chcę 😁 ale też kocham promocje, jak już mam gdzieś zniżkę -20% to już jest dobrze. Wtedy kupując coś za 1000 zł już jest -200 zł, więc mnie to pociesza 🤣 w Stanach są okropnie tanie ciuchy, zawsze jak latałam to wracałam z ogromnym nadbagażem, albo wysyłałam paczki 🤣 i mówiłam, że jak będę w ciąży to polecę choćby po to, żeby zrobić zakupy dla dzidziutka. Ale w obecnej sytuacji, gdzie jest koronaświrus i z dnia na dzień obostrzenia wychodzą sobie daruje 🙂
 
Dziewvzyny czym mogę się wspomoc jeśli mam zatwardzenie.... Kurde no tragedia nigdy takiego problemu nie miałam.. Nie pisze o jedzeniu czy jakichś jogurtach bo u mnie niestety z jedzeniem nadal ciężko. Czy mogę wziąć jakiś czopek, cokolwiek?
 
Czesc dziewczyny, mam pytanko moze ktoras z was orientuje sie
Potrzebuje czegos skutecznego przeciw kleszczom, mamy domek nad jeziorem, jest ich tam pełno, takiego w aerozolu badz masci dla kobiet w ciąży?
 
Czesc dziewczyny, mam pytanko moze ktoras z was orientuje sie
Potrzebuje czegos skutecznego przeciw kleszczom, mamy domek nad jeziorem, jest ich tam pełno, takiego w aerozolu badz masci dla kobiet w ciąży?
Ja używałam razem z rocznym synkiem przez tydzień na Mazurach Ziaja, chyba się sprawdziło bo ani ja ani mąż ani synek kleszcza nie złapal mimo, zew lesie byliśmy kilkanaście razy a nad jeziorem spędzaliśmy większość dnia.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210809-122237_Gallery.jpg
    Screenshot_20210809-122237_Gallery.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Czesc dziewczyny, mam pytanko moze ktoras z was orientuje sie
Potrzebuje czegos skutecznego przeciw kleszczom, mamy domek nad jeziorem, jest ich tam pełno, takiego w aerozolu badz masci dla kobiet w ciąży?
Amol.... 😂 Ja stosuję też mieszkam obok lasu a działka nad jeziorem. Oba razy kiedy wybrałam się bez amolu miałam kleszcze ...
 
Do góry