reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny na USG wszystko okej ale kurde jestem zła bo w poniedziałek crl 4,93 a dziś crl 5,00 i któremu lekarzowi wierzyc? W poniedziałek było 11+5 i dzisiaj też 11+5 kurw a minął tydzień... O co w ogóle chodzi? Z dzidzią dobrze, ruszała się, serducho bije ale jakoś nie wiem, mam niesmak... I jestem w kropce bo co lekarz to opinia no można oszalec...
 
Dziewczyny na USG wszystko okej ale kurde jestem zła bo w poniedziałek crl 4,93 a dziś crl 5,00 i któremu lekarzowi wierzyc? W poniedziałek było 11+5 i dzisiaj też 11+5 kurw a minął tydzień... O co w ogóle chodzi? Z dzidzią dobrze, ruszała się, serducho bije ale jakoś nie wiem, mam niesmak... I jestem w kropce bo co lekarz to opinia no można oszalec...
Kochana na tak wczesnym etapie bardzo wiele zależy od sprzętu i precyzji lekarza dlatego nie stresuj się dodatkowo!!!! 2 różnych lekarzy, na dwóch różnych aparatach usg, może zmierzyć niestety inaczej. Ja miałam podobnie. Usg prywatnie pan doktor zmierzył a półtorej tygodnia później pan doktor na nfz wyliczył, że ciąża o tydzień młodsza choć nie potrafił podać daty porodu bo sam przyznał, że na tym sprzęcie na którym pracuje, to oni dopiero po 11tc ustalają. Teraz byłam znów prywatnie i crl pokrywa się z poprzednim pomiarem tego samego Pana doktora także nie masz się co martwić kochana. Cieszę się, że wszystko dobrze z dzidzia.
 
Dziewczyny na USG wszystko okej ale kurde jestem zła bo w poniedziałek crl 4,93 a dziś crl 5,00 i któremu lekarzowi wierzyc? W poniedziałek było 11+5 i dzisiaj też 11+5 kurw a minął tydzień... O co w ogóle chodzi? Z dzidzią dobrze, ruszała się, serducho bije ale jakoś nie wiem, mam niesmak... I jestem w kropce bo co lekarz to opinia no można oszalec...
Kochana ważne że serduszko bije i wszystko okej. Nie przejmuj się pomiarem bo myślę że jakbyś poszła do 3 różnych lekarzy tego samego dnia to każdy by inaczej zmierzył. Więc głowa do góry wszystko jest dobrze 😊
 
Kochana na tak wczesnym etapie bardzo wiele zależy od sprzętu i precyzji lekarza dlatego nie stresuj się dodatkowo!!!! 2 różnych lekarzy, na dwóch różnych aparatach usg, może zmierzyć niestety inaczej. Ja miałam podobnie. Usg prywatnie pan doktor zmierzył a półtorej tygodnia później pan doktor na nfz wyliczył, że ciąża o tydzień młodsza choć nie potrafił podać daty porodu bo sam przyznał, że na tym sprzęcie na którym pracuje, to oni dopiero po 11tc ustalają. Teraz byłam znów prywatnie i crl pokrywa się z poprzednim pomiarem tego samego Pana doktora także nie masz się co martwić kochana. Cieszę się, że wszystko dobrze z dzidzia.
Dzięki za słowa otuchy ❤️ w ogóle babka do mnie, że nie widzi nic niepokojącego ale czy chce zostać na oddziale... Ja mówię, że no jak nic nie widać, że coś źle to nie będę zostawała i w ogóle że bez męża gdzieś w szpitalu to będzie mi ciężko a ona, że racja, że nic na razie nie mogą poradzić tak czy siak to żebym do domu jechała ale kazała mi wypełnić, że nie godzę się by zostać w szpitalu 🙄
 
Dzięki za słowa otuchy ❤️ w ogóle babka do mnie, że nie widzi nic niepokojącego ale czy chce zostać na oddziale... Ja mówię, żeno jak nic nie widać, że coś źle to nie będę zostawała i w ogóle że bez męża gdzieś w szpitalu to będzie mi ciężko a ona, że racja, że nic na razie nie mogą poradzić tak czy siak to żebym do domu jechała ale kazała mi wypełnić, że nie godzę się by zostać w szpital
Najważniejsze ze dzidziuś zdrowy, serduszko bije także mozesz spac spokojnie ☺️
 
Ja jutro prenatalne na 9:00 i myślę, że w końcu złapie mocny oddech jak będzie wszystko ok 🙄
Ale już dziś zacznynam się lekko stresować. Zazdroszczę, że wy już po. My dziś obstawialiśmy płeć i wyszło na to, że oboje chcemy drugiego synka 😁
Może coś lekarz powie, ale jesli nie to z cieprliwoscia bede czekac, przy drugiej ciąży jakos o to prościej niż przy pierwszej. Bez parcia totalnie 😃
Ale cieszę się, bo badania będzie wykonywała lekarka z samymi opiniami na 5 na znanym lekarzu ❤️
 
Ja jutro prenatalne na 9:00 i myślę, że w końcu złapie mocny oddech jak będzie wszystko ok 🙄
Ale już dziś zacznynam się lekko stresować. Zazdroszczę, że wy już po. My dziś obstawialiśmy płeć i wyszło na to, że oboje chcemy drugiego synka 😁
Może coś lekarz powie, ale jesli nie to z cieprliwoscia bede czekac, przy drugiej ciąży jakos o to prościej niż przy pierwszej. Bez parcia totalnie 😃
Ale cieszę się, bo badania będzie wykonywała lekarka z samymi opiniami na 5 na znanym lekarzu ❤️
Ja mam prenatalne we wtorek ale tyle się dzieje ze jeszcze prenatalnymi nie będę się stresować, pocieszam się tym, że w sumie kiedyś nie robili prenatalnych i było dobrze więc nie ma co tu srać ogniem przed...

Jutro o 9 to będzie za moment dosłownie ❤️ zobaczysz będzie pięknie kochana, trzymam kciuki i dziękuję z całego serducha za wsparcie dziś ❤️❤️❤️
 
reklama
Super ze wszystko w porządku [emoji4] a co do pomiaru to raz jak dziewczyny mówiły dużo zależy od sprzętu i precyzji lekarza, a dwa to dzieciaczki czesto rosną skokowo ze tydzien niewiele przybędzie a pózniej w 2 dni nadrobi i to z górką wiec tym pomiarem dzisiejszym sie zupelnie nie przejmuj [emoji6]
Dziewczyny na USG wszystko okej ale kurde jestem zła bo w poniedziałek crl 4,93 a dziś crl 5,00 i któremu lekarzowi wierzyc? W poniedziałek było 11+5 i dzisiaj też 11+5 kurw a minął tydzień... O co w ogóle chodzi? Z dzidzią dobrze, ruszała się, serducho bije ale jakoś nie wiem, mam niesmak... I jestem w kropce bo co lekarz to opinia no można oszalec...
 
Do góry