reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Czy przy anginie mogę pluskać gardło woda utlenioną?
@Szyszka99 nie martw się i nie stresuj na pewno wszytko jest ok bobas jest świetnie otulony łożyskiem nie tak łatwo mu zrobić krzywdę, może się wystraszył nowego towarzyszą i dlatego Cię brzuch bolał ❤️ daj znać po powrocie co i jak ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Jadę dziewczyny wieczorem aż będzie kto inny na zmianie bo jest ta lekarka co wtedy nie widziała krwiaka więc ja do niej nie chce 😟

daj znac po wizycie 🤗
swoją drogą tez wizytuję we wtorek o 15 😊

od wczoraj jakoś czuję, że mój brzuch jest na dole twardy, ale nie boli ani nic, więc mam nadzieję, że jest okej, a to normalne uczucie w ciąży 🙆‍♀️ chciałbym już być conajmnie czuć ruchy, żeby wiedzieć, że z dzieckiem okej, pewnie jeszcze 4/6 tyg do tego czasu 🤧
 
daj znac po wizycie 🤗
swoją drogą tez wizytuję we wtorek o 15 😊

od wczoraj jakoś czuję, że mój brzuch jest na dole twardy, ale nie boli ani nic, więc mam nadzieję, że jest okej, a to normalne uczucie w ciąży 🙆‍♀️ chciałbym już być conajmnie czuć ruchy, żeby wiedzieć, że z dzieckiem okej, pewnie jeszcze 4/6 tyg do tego czasu 🤧
Ja w pierwszej ciąży poczułam koło 18 TC ale to może przez to że miałam łożysko na przedniej ścianie 😊
 
A czy czujecie dziewczyny jakieś ciagniecie w brzuchu, bola was krzyże? Bo ja ostatnio coś takiego odczuwam.
 
reklama
Do góry