reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Myślę że nikt nie powie Ci jednoznacznie czy masz jechać na IP. Ja bym pojechała dla swojego spokoju. Nerwy w ciazy są niepotrzebne. Albo bym starała się na jutro wizytę przełożyć na rano.
Przełożyć wizyty nie ma na pewno opcji bo i tak cudem ją załatwiłam bo dziecko z USG starsze jest i tamten pierwszy termin nie pasował... Chyba pojadę jednak ale takie USG co chwilę nie zrobi maluchowi krzywdy?
 
reklama
Ja też bym pojechała, będziesz się męczyć okropnie do wtorku. A tak uspokoisz się napewno, jak usłyszysz, że nic nie jest. A dzwoniłaś może do swojego ginekologa?
 
Zjem jakieś śniadanie z mężem i pojedziemy... Ale czuję się serio paskudnie po co ja to robiłam, jestem beznadziejna... To nasza ciąża po in vitro i zamiast dbać to ja się daje ponieść emocjom 🥺😔
 
Zjem jakieś śniadanie z mężem i pojedziemy... Ale czuję się serio paskudnie po co ja to robiłam, jestem beznadziejna... To nasza ciąża po in vitro i zamiast dbać to ja się daje ponieść emocjom 🥺😔
Kochana spokojnie!!!! Emocje nie są dobrym doradcą. Zwłaszcza te negatywne. Zjedz śniadanko i pojedźcie z mężem na IP. Usg nawet codzienne w żaden sposób nie zaszkodzi dzidziusiowi a na pewno uspokoi Twoje emocje i da poczucie bezpieczeństwa
 
Szyszka ja bym też pojechała sprawdzić. Ale nie obwiniają się za nic przecież sex w ciąży uprawiać można nic złego nie zrobiłaś. A z dzidzia na pewno też wszystko w porządku 🙂
 
reklama
Zjem jakieś śniadanie z mężem i pojedziemy... Ale czuję się serio paskudnie po co ja to robiłam, jestem beznadziejna... To nasza ciąża po in vitro i zamiast dbać to ja się daje ponieść emocjom 🥺😔
Kochana nie obwiniaj się dostałaś zielone światło od ginekologa więc skąd miałaś wiedzieć że coś może się stać. A seks w ciąży jest dobry i dla mamusi i dla dziecka bo jak mama szczęśliwa to dzidziuś też 😊 będzie wszystko dobrze może to tylko jakieś naczynko 😊 jedz sprawdź a USG nie zaszkodzi dzidziusiów a Ciebie uspokoi 😊
 
Do góry