reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie jesteś jedyną, ja nie robiłam i nie robię, dopiero polowkowe. W poprzedniej ciąży też nie robiłam.

dobrze wiedzieć, że nie ja jedyna😄 właśnie połówkowe mam zamiar zrobić

codo tsh to mam wrażenie, że niektórzy lekarze przesadzają z tym, że najlepiej koło 1/ 1,5 😶 przez to mega się stresowałam na początku, bo zaszłam mając powyżej 3, teraz utrzymuje mi się na poziomie 2 i lekarz mowi, że jest okej i dawki nie mam na razie zmieniać
 
reklama
Dzien dobry! Ja od wczoraj na L4 🙈
Ale wleciało leniuchowanie, jeszcze leje caaaaały czas 😬

dziś czas ogarnąć mieszkanie na sobotnich gości i coś dobrego ugotować 😁 Moi chłopcy wraca dopiero o 18 to mam sporo czasu na wszystko 🤣

a wy jakie plany na weekend?
 
Dzien dobry! Ja od wczoraj na L4 🙈
Ale wleciało leniuchowanie, jeszcze leje caaaaały czas 😬

dziś czas ogarnąć mieszkanie na sobotnich gości i coś dobrego ugotować 😁 Moi chłopcy wraca dopiero o 18 to mam sporo czasu na wszystko 🤣

a wy jakie plany na weekend?
Ale fajnie :D ja dziś mam wolne i też zamierzam leniuchować. A w weekend remont i sprzątanie mieszkania ciąg dalszy 😝 ale na szczęście już końcówka i zaraz możemy się przeprowadzać ❤️
 
Mój lekarz twierdzi że w granicach 1 jest dobrze, żeby nie być w ciąży w nadczynności
W 1 trymestrze TSH może być obniżone z powodu wzrostu bhcg oraz z powodu silnych wymiotówi to nie jest nic złego jeżeli przed ciążą nie było problemów z tarczycą 🙂 w 2 trymestrze TSH w takich przypadkach wzrasta. Konsultowałam to z kilkoma lekarzami bo u mnie właśnie tak to wygląda.
 
reklama
Przed ciążą 1 a wczy w ciąży 1? Nie jestem pewna bo na stronach różnie piszą
W 1 trymestrze TSH może być obniżone z powodu wzrostu bhcg oraz z powodu silnych wymiotówi to nie jest nic złego jeżeli przed ciążą nie było problemów z tarczycą 🙂 w 2 trymestrze TSH w takich przypadkach wzrasta. Konsultowałam to z kilkoma lekarzami bo u mnie właśnie tak to wygląda.
Dokładnie :) chyba nawet najniższy spadek przypada na 10-12 tydzień ciąży i nie jest to nic nadzwyczajnego.
 
Do góry