reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jak w poprzedniej ciązy sie mierzylam to godzine po posilku i nie moglo przekroczyc 140
No właśnie ja też jestem w grupie zagrożonej, i się zdziwiłam, że mi nie kazał zrobić. Dlatego kupiłam sobie glukometr jakiś najtańszy i wyrywkowo godzinę lub dwie po posiłku mierzę. Wydaje mi się, że mam dobry ale podobno w ciąży są inne normy niż bez ciąży? Coś Ci lekarz mówił do jakich wartości jest prawidłowa glukoza? Stwierdziłam, że akurat tego przypilnuje. Jak będą mi wychodzić nieprawidłowe wartości to od razu do diabetologa i nie będę się na ginekologa oglądać.
 
reklama
A ja dzisiaj dziewczynki wpadłam na to, że jeśli dzidziuś jest z USG starszy o tydzień to nie bardzo zrobić prenatalne w 13 tyg bo tyle wychodzi od miesiączki... Wtedy to będzie 14 tydzień z USG... Więc zadzwoniłam dziś i się udało i to bliżej ale 49 razy zadzwoniłam żeby odwołać w jednym miejscu i kurde nie odebrali więc nie będę więcej dzwonić 😊😜
 
A ja dzisiaj dziewczynki wpadłam na to, że jeśli dzidziuś jest z USG starszy o tydzień to nie bardzo zrobić prenatalne w 13 tyg bo tyle wychodzi od miesiączki... Wtedy to będzie 14 tydzień z USG... Więc zadzwoniłam dziś i się udało i to bliżej ale 49 razy zadzwoniłam żeby odwołać w jednym miejscu i kurde nie odebrali więc nie będę więcej dzwonić 😊😜
fajnie, że udało Ci się na szybko zorganizować 😃 ja chyba jedyna tutaj, która nie zrobiła prenatalnych 😓
 
fajnie, że udało Ci się na szybko zorganizować 😃 ja chyba jedyna tutaj, która nie zrobiła prenatalnych 😓
Nie stresuj się tym, moje dwie znajome (jedna rodziła w zeszłym roku, druga w tym) też nie robiły prenatalnych, bo ich lekarze stwierdzili, że nie widzą żadnych wskazań by je robić i nie robiły. Chłopaki zdrowe i wszystko z nimi ok 🙂
 
Nie stresuj się tym, moje dwie znajome (jedna rodziła w zeszłym roku, druga w tym) też nie robiły prenatalnych, bo ich lekarze stwierdzili, że nie widzą żadnych wskazań by je robić i nie robiły. Chłopaki zdrowe i wszystko z nimi ok 🙂
jakby nie patrzeć nic by się nie zmieno czy bym zrobiła te prenatalne czy nie, ale już kolejnych nie odpuszczę, a może i za 3 tygodnie zrobimy potrójny test przesiewowy 😊 co ma być to będzie
 
reklama
Do góry