reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Daj znać jak idzie jedzenie 😃 małe porcje a czesciej! Moja ciaza pierwsza tez idealna nie była, ale jak juz jest „po” to wspominam ją ze wzruszeniem. Tak jak porod 🤣 a rodziłam 24h z oksytocyna i przebijaniem wód 😬
Poki co ciężko, zmuszam się. Pije herbatę i jem brzoskwinie.
 
reklama
Witajcie kochane bardzo dawno mnie nie było 🙃
Ale za bardzo się stresowałam i nakręcałam dzisiaj druga wizyta po 4 tyg aż mi zaparcia przeszły i lekka biegunka przez stres 🙈🙈 mam nadzieje że wszystko okej będzie to 10/11 tydz , dzisiaj jeszcze 5 rocznica ślubu ❤
Powiedzcie jakie miałyście USG dopochwowe czy przez brzuszek w tym okresie nie wiem na co mam się przygotować 😄 przechodza mi powoli objawy zmeczenie juz tak nie doskwiera ale jak nie położe się na 1h po południu to o 21 już bym spać poszła 🙃 i problem z sikaniem w malych ilościach brałam monural ale nie widzę efektów 😔 kupiłam sok żurawinowy i mam nadzieje że przez niego nie mam biegunki 🙈
Ból brzucha jest ale bez żadnych krwawień i plamień jestem dobrej myśli 😍
Chociaż mam dreszcze i ktos mi nagadał że to zły objaw 🤷‍♀️ i znowu się zaczęłam nakręcać ehh🙃
 
Witajcie kochane bardzo dawno mnie nie było 🙃
Ale za bardzo się stresowałam i nakręcałam dzisiaj druga wizyta po 4 tyg aż mi zaparcia przeszły i lekka biegunka przez stres 🙈🙈 mam nadzieje że wszystko okej będzie to 10/11 tydz , dzisiaj jeszcze 5 rocznica ślubu ❤
Powiedzcie jakie miałyście USG dopochwowe czy przez brzuszek w tym okresie nie wiem na co mam się przygotować 😄 przechodza mi powoli objawy zmeczenie juz tak nie doskwiera ale jak nie położe się na 1h po południu to o 21 już bym spać poszła 🙃 i problem z sikaniem w malych ilościach brałam monural ale nie widzę efektów 😔 kupiłam sok żurawinowy i mam nadzieje że przez niego nie mam biegunki 🙈
Ból brzucha jest ale bez żadnych krwawień i plamień jestem dobrej myśli 😍
Chociaż mam dreszcze i ktos mi nagadał że to zły objaw 🤷‍♀️ i znowu się zaczęłam nakręcać ehh🙃
Ja siusiam 4 razy w nocy, wykańcza mnie to, zrobiłam badania moczu, wszystko wyszło dobrze, więc pewnie ucisk pęcherza. Też mam bóle brzuszka raz na jakiś czas, ale to takie ciągnięcia, jakby ktoś z gumy do majtek strzelił w macicy 🤪 na zmęczenie zaczęłam pić żelazo, pomaga bardzo 😀
 
Ja siusiam 4 razy w nocy, wykańcza mnie to, zrobiłam badania moczu, wszystko wyszło dobrze, więc pewnie ucisk pęcherza. Też mam bóle brzuszka raz na jakiś czas, ale to takie ciągnięcia, jakby ktoś z gumy do majtek strzelił w macicy 🤪 na zmęczenie zaczęłam pić żelazo, pomaga bardzo 😀
tylko ja mam już mniejsze zmęczenie jest ale nie takie jak na początku 🙃 a z moczem to też wszystko w porządku bo robiłam badania a i tak czuję parcie na pęcherz i robię parę kropelek 🤷‍♀️ nie jest to za każdym razem ale zdarza się i w nocy raz wstaje 🙃
 
Ja wczoraj miałam przez brzuch w 12tyg. Gin powiedział że jak nie zobaczy co trzeba to wtedy zrobi przez pochwę, ale nie było takiej potrzeby. W poprzedniej ciąży miałam 10kg więcej i badanie tylko przez pochwę.
 
Ja wczoraj miałam przez brzuch w 12tyg. Gin powiedział że jak nie zobaczy co trzeba to wtedy zrobi przez pochwę, ale nie było takiej potrzeby. W poprzedniej ciąży miałam 10kg więcej i badanie tylko przez pochwę.
no u mnie to 10/11 tydzień więc chyba jeszcze dopochwowo tak mi sie wydaje 🙃
 
Hej
U mbie dzis 13+4 i mdłości, no tak mnie muli ze szok, nie jestem w stanie witamin wziac bo to tak duza kapsulka 🥵
Juz nie wiem czy to z nerwow czy z czego, bo to się raczej powinno kończyć a nie zaczynać 😏
Juz prawie połowa turnusu za nami, odluczam dni do przyjazdu meza😃 jeszcze 10🥴
Cieszę sie z waszych pozytywnych wiadomości 😉
 
reklama
Do góry