reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja miałam tak fajny poród, wręcz piękny i idealny, że boję się co bedoze tym razem [emoji1787][emoji1751][emoji1745][emoji16]
Oj ja miałam też fajny poród, długo wszystko z bólami nie trwało, godzina na porodówce i młody na świecie.
Witajcie kochane bardzo dawno mnie nie było [emoji854]
Ale za bardzo się stresowałam i nakręcałam dzisiaj druga wizyta po 4 tyg aż mi zaparcia przeszły i lekka biegunka przez stres [emoji85][emoji85] mam nadzieje że wszystko okej będzie to 10/11 tydz , dzisiaj jeszcze 5 rocznica ślubu [emoji173]
Powiedzcie jakie miałyście USG dopochwowe czy przez brzuszek w tym okresie nie wiem na co mam się przygotować [emoji1] przechodza mi powoli objawy zmeczenie juz tak nie doskwiera ale jak nie położe się na 1h po południu to o 21 już bym spać poszła [emoji854] i problem z sikaniem w malych ilościach brałam monural ale nie widzę efektów [emoji17] kupiłam sok żurawinowy i mam nadzieje że przez niego nie mam biegunki [emoji85]
Ból brzucha jest ale bez żadnych krwawień i plamień jestem dobrej myśli [emoji7]
Chociaż mam dreszcze i ktos mi nagadał że to zły objaw [emoji1745]‍[emoji3601] i znowu się zaczęłam nakręcać ehh[emoji854]
Wszystkiego najlepszego na kolejne lata. A która rocznica? Ja wczoraj 10tc i dopochwowo, następne usg lekarka mówiła że już przez brzuch za 3 tygodnie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bolą was może krzyże ? Ja zaczynam 13 tydzień od jutra i od wczoraj mnie tak coś krzyże zaczęły pobolewać razem z podbrzusze jak na okres 🤔wczoraj tez przesadziłam bo gonilam cały dzień ….🤦🏼‍♀️ mam nadzieje ze to normlane ze tam się wszystko rozciąga itd
Wczoraj się już przestraszyłam …
Dziś mam dzień Lena postanowiłam nic nie robić leżę cały dzień 🙂
Mnie boli czasami w odcinku lędźwiowym, jak za dużo się nalatam w ciągu dnia to też w podbrzuszu. Byliśmy niedawno na weselu i następnego dnia miałam wyraźny ból w krzyżu i podbrzusza. Często też czuje jakby mięśnie na brzuchu się rozciągały.
Ja miałam wczoraj tydz 11 + 5 i podczas badania prenatalnego miałam część badania przez pochwę a część przez brzuch.
W 9 tygodniu miałam wizytę i wtedy przez brzuch mi lekarz pokazał maleństwo.
 
Hejka, Wy już prawie wszystkie po prenatalnych a ja muszę jeszcze czekać 😖 ale mdłości mam takie, że szok... Żołądek mi pracuje na samą myśl o jedzeniu, wciskam na siłę i mam wrażenie, że schudłam... Ogólnie mega boje się, że zaszkodzę tym dziecku, bardzo się tego boje 😭
 
Hej wszystkim, ja wczoraj wróciłam z wakacji, wkoncu jak wyluzowalam to przestało mnie kłuć, pobolewac i świetnie się zaczęłam bawić. Wczoraj tylko strasznie pęcherz mnie bolal, normalnie aż pulsował, przypuszczam że to jakaś infekcja, pomogła trochę mocno ciepła nasiadowka z nadmanganianiu, a teraz siedzę w kolejce i czekam na wizytę u ginekologa.

Nadrobiłam wszytskie posty ale nie wszystkie ogarnęłam umysłem i spamietalam.
Gratuluję wizyt i dobrych wieści dziwczynom po prenatalnych, zazdroszczę tego spokoju bo my z mężem zdecydowaliśmy że zrobiły tylko te połówkowe.
Fitmum brzydko to wyglądało, może w aptece by poradziły jakaś maść?
Magdalenamadzia współczuję przeżyć, ja ze swojej strony bym Ci poradziła żebyś spróbowała jakieś lekkie zupki chociaż wprowadzić, ja wiem co to mdłości i jak nie chce się totalnie jeść, miałam tak jak w wykryli mi wrzody ale trzeba się zmuszać, no nie jest to łatwe ale ja pamiętam że jadłam wtedy po jednej łyżce i przerwa i tak dopóki nie zjadłam całej miski. I najlepiej jeść ciepłe bo łatwiej przełknąć i żołądek łatwiej przyjmuje ciepłe.
 
Ok, ja już po 🙈 Dzidzia w porządku 😊 krwiak jaki był, taki jest na ten moment 😒
Ale poza tym trochę mi ulżyło, ciężko tak czekać 3 tyg 😜 będę się umawiać na prenatalne pomiędzy 17-19 sierpnia 🙂
IMG_20210730_101538~2.jpg
 
Oj ja miałam też fajny poród, długo wszystko z bólami nie trwało, godzina na porodówce i młody na świecie. Wszystkiego najlepszego na kolejne lata. A która rocznica? Ja wczoraj 10tc i dopochwowo, następne usg lekarka mówiła że już przez brzuch za 3 tygodnie.
Mnie wzięli na porodwke o 20:40 a o 21:05 już tuliłam synka 🥰🥰🥰
 
reklama
Hejka, Wy już prawie wszystkie po prenatalnych a ja muszę jeszcze czekać [emoji37] ale mdłości mam takie, że szok... Żołądek mi pracuje na samą myśl o jedzeniu, wciskam na siłę i mam wrażenie, że schudłam... Ogólnie mega boje się, że zaszkodzę tym dziecku, bardzo się tego boje [emoji24]
Ja też jeszcze nie miałam prenatalnych dopiero mam w połowie sierpnia
Ok, ja już po [emoji85] Dzidzia w porządku [emoji4] krwiak jaki był, taki jest na ten moment [emoji19]
Ale poza tym trochę mi ulżyło, ciężko tak czekać 3 tyg [emoji12] będę się umawiać na prenatalne pomiędzy 17-19 sierpnia [emoji846]Zobacz załącznik 1299671
Oo ja mam prenatalne 18 sierpnia
Mnie wzięli na porodwke o 20:40 a o 21:05 już tuliłam synka [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Wow to szybciutko ci poszło [emoji1]
 
Do góry