reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny co na zaparcia? Wcześniej, jak z zegarkiem 6 rano, dwójka bez problemu. Dziś 2 dzień dramat, wzdęcia + zaparcia…
 
ja właśnie też po kolacji, a dopadł mnie taki głód, że nie ma zmiłuj idę robić jedzenie [emoji15]

jakby co to to dzidzia mną kieruje, schudłam 4kg, które chyba niedługo nadrobię [emoji38]
 
To moze zrobię z młodej kapusty to akurat się ukisi zanim dojedzie 🤣🤣🤦🤦 Jezu, my tu i jedzeniu a ja głodna jak pieron a już po kolacji jestem 🤣
Ja już tez po kolacji leżę w łóżku i mi zaczyna w brzuchu burczeć 😂
Dziewczyny co na zaparcia? Wcześniej, jak z zegarkiem 6 rano, dwójka bez problemu. Dziś 2 dzień dramat, wzdęcia + zaparcia…
Na mnie działa zjedzenie kilku śliwek suszonych
Albo kisiel z siemienia lnianego 😊
 
reklama
Ja dzisiaj też wyjątkowo cały dzień głodna chodzę 😅
No chyba też dziś pobiłam rekord w jedzeniu 😂 rano zjadłam drożdżówkę później 2 jajka na twardo i pomidora. Później na obiad zupa ogórkowa i placki ziemniaczane z skwarkami. Na deser banana i szarlotkę a na kolację kanapki z serem i ogórkiem i człowiek dalej głodny 😂 pewnie jeszcze coś po drodze zjadłam 🤔 ale to nie moja wina jak takie zamówienia szły z brzucha 😂
 
Do góry