reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Oj ja miałam też fajny poród, długo wszystko z bólami nie trwało, godzina na porodówce i młody na świecie. Wszystkiego najlepszego na kolejne lata. A która rocznica? Ja wczoraj 10tc i dopochwowo, następne usg lekarka mówiła że już przez brzuch za 3 tygodnie.
5 rocznica ❤ a prenatalne kiedy? 😊 robisz pappa?
 
reklama
A jutro jeszcze idziemy na wesele znajomych więc się nie wybawimy 😅 Gin powiedziała, że tylko wolne tańce jak już 😜🙃
Mam nadzieję że chociaż będę miała smaki żeby jeść to co dadzą 🙈🤭
 
Mnie wzięli na porodwke o 20:40 a o 21:05 już tuliłam synka 🥰🥰🥰
zazdroszczę.Ja poszłam na porodówkę o 8 (ale od 2 w nocy miałam już bóle krzyżowe) do 11:30 miałam pierwsza fazę a później półtorej godziny partych i o 13 zobaczyłam córeczkę na chwilę i mi zabrali ją na noworodki. Teraz na poród naturalny się nie pisze załatwię sobie cesarkę 😂
 
5 rocznica [emoji173] a prenatalne kiedy? [emoji4] robisz pappa?
Tak w pierwszej ciąży też robiłam pappa i wolna bhcg tak mi w przychodni mówiła położna i tydzień wcześniej zrobić wtedy już lekarz będzie miał wszystko i pooblicza. A prenatalne mam 18 sierpnia.

U nas w sierpniu będzie dopiero druga rocznica i drugie bobo w drodze [emoji3059]
 
Tak w pierwszej ciąży też robiłam pappa i wolna bhcg tak mi w przychodni mówiła położna i tydzień wcześniej zrobić wtedy już lekarz będzie miał wszystko i pooblicza. A prenatalne mam 18 sierpnia.

U nas w sierpniu będzie dopiero druga rocznica i drugie bobo w drodze [emoji3059]
mi to właśnie odradzają pappa większość znajomych 🙈 ale zapytam zaraz lekarza 🙃 no to super u nas 1 chociaż pierwsza ciąże poroniłam ale trzeba być dobrej myśli ❤
 
Dziękuję Gosiu 😘mam taką wielka nadzieję to już moja 6 ciąża i wierzę mocno że tym razem doczekam się szczęśliwego finału :-)
 
reklama
mi to właśnie odradzają pappa większość znajomych [emoji85] ale zapytam zaraz lekarza [emoji854] no to super u nas 1 chociaż pierwsza ciąże poroniłam ale trzeba być dobrej myśli [emoji173]
Pappa to tylko wyliczenia, ale ja akurat tam ufam i położnej i lekarzowi więc robię. Musi być dobrze, mam znajomą co też poroniła a później zaszła w drugą ciążę i mają już 3 tyg maleństwo.
 
Do góry