reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny co na zaparcia? Wcześniej, jak z zegarkiem 6 rano, dwójka bez problemu. Dziś 2 dzień dramat, wzdęcia + zaparcia…
Kochana ja miałam zaparcia cała ciążę z synkiem. Nie wypróżniała się do 8 dni. Ginka mi mówiła że jak dojdę do 10 to szpital bo muszą mnie przeczyścić. No ale na szczęście nie doszłam i z reguły to było 5-6dni.pozniej ratowałam się już wszystkim czym mogłam... Wieczorem 4-5 suszonych śliwek zalewałam pół szklanki wrzącej wody, przykrywałam i zostawiałam na noc. Rano wstałam i pierwsze co to jadłam sliwki i wypijałam kompot, który powstał. Następnie Kisiel z siemienia lnianego i syrop lactulose... Wtedy mnie ruszało. Z naturalnych rzeczy nie wiem jak działa na Ciebie sok z kiszonej kapusty, polecam te dostępne na allegro, poza zdrowotnością a są mega zdrowe, to jeszcze przeczyszczają (w ciąży na mnie nie działaly choć na codzień efekt jest już po kilku minutach). Surowe jabłka też są dobre.
 
reklama
Powiem Wam że cudowne to uczucie takiego luzu w głowie że już nic nie muszę. Nie muszę jechać do pracy, szarpać się sama ze sobą. Dobrze lekarz powiedział, że to czas który warto poświęcić dla siebie i brać zwolnienie.
Nie śpię już od 5 i naprawdę czuję się wyspana, chyba przez ten stres który puścił.
 
Powiem Wam że cudowne to uczucie takiego luzu w głowie że już nic nie muszę. Nie muszę jechać do pracy, szarpać się sama ze sobą. Dobrze lekarz powiedział, że to czas który warto poświęcić dla siebie i brać zwolnienie.
Nie śpię już od 5 i naprawdę czuję się wyspana, chyba przez ten stres który puścił.
Super 😀, ciesz się z każdego dnia, praca zawsze powinna być na drugim miejscu, jak nie dalszym 😉. Miłego poranka
 
Jeny wy tyle jecie a ja mam problem zjeść cokolwiek w ciągu dnia 🙈
Mam nadzieję, że w końcu dojdę do normalnego stanu i jedzenia. U mnie 5 kg na minusie.
Ja też od 5 nie śpię ale padłam wczoraj chyba po 20stej musiałam odespać ten szpital. Czuję się mocniejsza, teraz tylko przetrwać mdłości i po malutku jeść. Jeny, zapamiętam tą ciążę do końca życia, będę miała traumę 😅
 
Dziewczyny mam pytanie bolą was może krzyże ? Ja zaczynam 13 tydzień od jutra i od wczoraj mnie tak coś krzyże zaczęły pobolewać razem z podbrzusze jak na okres 🤔wczoraj tez przesadziłam bo gonilam cały dzień ….🤦🏼‍♀️ mam nadzieje ze to normlane ze tam się wszystko rozciąga itd
Wczoraj się już przestraszyłam …
Dziś mam dzień Lena postanowiłam nic nie robić leżę cały dzień 🙂
 
Jeny wy tyle jecie a ja mam problem zjeść cokolwiek w ciągu dnia 🙈
Mam nadzieję, że w końcu dojdę do normalnego stanu i jedzenia. U mnie 5 kg na minusie.
Ja też od 5 nie śpię ale padłam wczoraj chyba po 20stej musiałam odespać ten szpital. Czuję się mocniejsza, teraz tylko przetrwać mdłości i po malutku jeść. Jeny, zapamiętam tą ciążę do końca życia, będę miała traumę 😅
Daj znać jak idzie jedzenie 😃 małe porcje a czesciej! Moja ciaza pierwsza tez idealna nie była, ale jak juz jest „po” to wspominam ją ze wzruszeniem. Tak jak porod 🤣 a rodziłam 24h z oksytocyna i przebijaniem wód 😬
 
reklama
Do góry