reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Gratuluje Wam udanych wizyt, niech nam rosną te dzidzutki 💓 a ja dziś mam chrapkę na kapuśniak, przejzalam już wszystkie okoliczne knajpki i nie ma. Może macie jakieś sprawdzone szybkie przepisy? 🙈
IMG_20210729_185728.jpg

Ja korzystam z tego przepisu, smakuje jak taki normalny mięsny 🙂 nawet szybko się robi (przepis z książki "Jadłonomia po polsku" Tak, nie jem mięsa) 😜
 
Gratuluje Wam udanych wizyt, niech nam rosną te dzidzutki 💓 a ja dziś mam chrapkę na kapuśniak, przejzalam już wszystkie okoliczne knajpki i nie ma. Może macie jakieś sprawdzone szybkie przepisy? 🙈
Jak kapuśniak to u mnie zawsze z prażuchami - robi się z ziemniaków, zaparzonej mąki i okrasy z boczkiem. Tak dobre, że potem zdychamy na kanapie i jęczymy z przejedzenia 🤪. Ale mi smaka narobiłaś 🤗
 
Miałam taki sam bąbel! Przed ciąża mnie coś uzarlo. Ja obstawiałam końską muchę
Właśnie pękł. Masakra
Gratuluje Wam udanych wizyt, niech nam rosną te dzidzutki 💓 a ja dziś mam chrapkę na kapuśniak, przejzalam już wszystkie okoliczne knajpki i nie ma. Może macie jakieś sprawdzone szybkie przepisy? 🙈
Ja gotuję normalnie z warzywkami, kiełbaska. Ale spróbuję kiedyś z tym koncentratem i soczewica 😄😆
Też uwielbiam Mniammmm

Co do luteiny czy duphaston to hormony wiec Wierzę ze nie jedna przyszla mama moze sie czuć okropnie po tym a inna bez zmian.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry