reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Pozdrawiam Was dziewvzyny ze szpitalnej sali. Leci druga kroplówka. Dzis już nie byłam w stanie funkcjonować, okazało się że jestem odwodniona. Męczę się, bo potwornie mi niedobrze.
O matko, kochana dużo dużo zdrówka. Na jedno to dobrze, że jesteś w szpitalu bo nawodnią Cię odpowiednio i na pewno poczujesz się lepiej.
 
Hej dziewczyny 😉
Mam pytanko w temacie witamin.
Lekarz mi kazał brać mama dha 2x1 dziennie. Dopiero jak kupiłam zauważyłam że są ta kapsułki a mam problem z połykaniem nawet witaminy C i za nic nie mogę się przełamać. Czy macie jakieś zamienniki do zaproponowania co teraz bierzecie? Myślałam nas tym czy nie kupić sobie wszystkiego oddzielnie w formie tabletek tylko też proporcje będą inne 😟. W aptece pani coś chciała pomoc ale nie wiem jak to ogarnąć a powinnam już coś brać więcej niż kwas foliowy. Jestem w 10 tyg ciazy.
 
Hej dziewczyny 😉
Mam pytanko w temacie witamin.
Lekarz mi kazał brać mama dha 2x1 dziennie. Dopiero jak kupiłam zauważyłam że są ta kapsułki a mam problem z połykaniem nawet witaminy C i za nic nie mogę się przełamać. Czy macie jakieś zamienniki do zaproponowania co teraz bierzecie? Myślałam nas tym czy nie kupić sobie wszystkiego oddzielnie w formie tabletek tylko też proporcje będą inne 😟. W aptece pani coś chciała pomoc ale nie wiem jak to ogarnąć a powinnam już coś brać więcej niż kwas foliowy. Jestem w 10 tyg ciazy.
Mój lekarz dał mi wolną rękę co to witamin więc biorę falfit mama tak jak w poprzedniej ciąży... Po innych co próbowałam miałam w tamtej mdłości więc nie zmieniam.
 
Ja tez czekam jak na drożdżach na prenatalne, z nadzieją, że wszystko ok i, że zechcą uchylić tajemnicy kto w moim brzuszku siedzi :) najśmieszniej bo ja sama nie wiem czy chciałabym córeczkę czy synka. No nie umiem się zdecydować 🙈🤷
No to idealnie. Każda opcja będzie super 😃😍
Pozdrawiam Was dziewvzyny ze szpitalnej sali. Leci druga kroplówka. Dzis już nie byłam w stanie funkcjonować, okazało się że jestem odwodniona. Męczę się, bo potwornie mi niedobrze.
Trzymaj się tam i odpoczywaj🤗 w szpitalu wrócą Ci siły💪😘
Co do octaniseptu, moim dzieciom psikalam pępuszki bo takie było zalecenie i bardzo długo się trzymały, siostra teraz miała zalecenie żeby nie robić nic poza wycieraniem na sucho i byłam w szoku bo pępek odpadł malutkiej chyba już w 3 dobie życia 😱 teraz tez nie będę psikać niczym
Mialam ostatnio wizytę znajomej z 10dniowa córeczka i mówiła dokładnie tak samo. Przecierają patyczkiem na sucho i dużo wietrzą. Ja cztery lata temu też miałam zalecenia żeby psikac octeniseptem i wtedy przemywać. Zalecenia coraz to inne. To już nie pierwsza kwestia która mnie zaskakuje zmianą. Zdecydowanie będę musiała odświeżyć wiadomsoci dotyczące pielęgnacji noworodka. Ale to jak już przejdę na to L4😂
 
reklama
Pozdrawiam Was dziewvzyny ze szpitalnej sali. Leci druga kroplówka. Dzis już nie byłam w stanie funkcjonować, okazało się że jestem odwodniona. Męczę się, bo potwornie mi niedobrze.
Biedna, trzymaj się! Bądź dobrej myśli, przynajmniej Ci pomogą, żebyś mogła poczuć się lepiej a może i coś na mdłości Ci dadzą 😊
 
Do góry