reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
superowo 💓💓 mi na prenatalnych jeszcze doktor nie powiedział co, muszę czekać do 10 sierpnia. Gratulacje kochana 😊
Ja tez czekam jak na drożdżach na prenatalne, z nadzieją, że wszystko ok i, że zechcą uchylić tajemnicy kto w moim brzuszku siedzi :) najśmieszniej bo ja sama nie wiem czy chciałabym córeczkę czy synka. No nie umiem się zdecydować 🙈🤷
 
Ja tez czekam jak na drożdżach na prenatalne, z nadzieją, że wszystko ok i, że zechcą uchylić tajemnicy kto w moim brzuszku siedzi :) najśmieszniej bo ja sama nie wiem czy chciałabym córeczkę czy synka. No nie umiem się zdecydować 🙈🤷
Ja marzę o dziewczynce, już imię wybrałam - Hania 🙂. A tydzień temu miałam rozmowę z siostrzenica 3,5 roku, zapytala "ciocia, czy ty masz kropkę w brzuszku?" tak - mówię, to dzidzia i chciałabym córeczkę mieć. Siostrzenica machnęła ręka i rzekła "ciocia, to Mateusz będzie" odwróciła się na pięcie i tyle ja widziałam 🥰 i masz babo placek 🤪
 
Ja marzę o dziewczynce, już imię wybrałam - Hania 🙂. A tydzień temu miałam rozmowę z siostrzenica 3,5 roku, zapytala "ciocia, czy ty masz kropkę w brzuszku?" tak - mówię, to dzidzia i chciałabym córeczkę mieć. Siostrzenica machnęła ręka i rzekła "ciocia, to Mateusz będzie" odwróciła się na pięcie i tyle ja widziałam 🥰 i masz babo placek 🤪
U nas jeśli corcia to Blanka. Jeśli synek to nie wiem bo już dla Karola mieliśmy problem i okazało się, że Karol to jedyne męskie imię, które podoba nam się wspólnie z mężem 🤦😁 Hania piękne imię ❤️
 
Ja marzę o dziewczynce, już imię wybrałam - Hania 🙂. A tydzień temu miałam rozmowę z siostrzenica 3,5 roku, zapytala "ciocia, czy ty masz kropkę w brzuszku?" tak - mówię, to dzidzia i chciałabym córeczkę mieć. Siostrzenica machnęła ręka i rzekła "ciocia, to Mateusz będzie" odwróciła się na pięcie i tyle ja widziałam 🥰 i masz babo placek 🤪
No to już masz wybrane imię dla chłopaka 😊
 
reklama
Do góry