reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

@JoannaG. i @Lusia04 dziękuję za słowa wsparcia :*

Co śmieszne, pojechaliśmy z mężem i synkiem wczoraj do Zoo. No i zrobiłam sobie dzień rozpusty - 2x lody, piwo % (na takie upały to zbawienie!) i jeszcze jakiś obiad po którym byłam pewna że cukry będą szaleć ... Co zabawne po żadnym posiłku cukier nie wyskoczył a Dzisiaj rano na czczo 78! Co zawsze mam powyżej 90 ostatnio 😅 Więc chyba piwo i lody powinny być codziennie 😅

Co do płci to u mnie zdecydowanie dopiero było widać w okolicy 18tyg a na połówkowych potwierdzone. Ale wcześniej nikt nawet nie próbował zgadywać 😱 Także nieźle że Wam się to zgadza z tym co usłyszcie na prenatalnych 🥰

Jeśli chodzi o ruchu to w pierwszej ciąży też dopiero czułam około 19tyg ale miałam łożysko z przodu więc też pewnie inaczej. Wcześniej może takie łaskotanie od środka ale to nigdy nie wiedziałam na 100% czy to dzidzi czy jelita 😅
 
reklama
Dziewvzyny po wymiotach mam strasznie zdarte gardło.... Normalnie nie mogę przelknac śliny... Mogę jakieś domowe sposoby? Wykoncze się 😒🥺😰
 
@JoannaG. i @Lusia04 dziękuję za słowa wsparcia :*

Co śmieszne, pojechaliśmy z mężem i synkiem wczoraj do Zoo. No i zrobiłam sobie dzień rozpusty - 2x lody, piwo % (na takie upały to zbawienie!) i jeszcze jakiś obiad po którym byłam pewna że cukry będą szaleć ... Co zabawne po żadnym posiłku cukier nie wyskoczył a Dzisiaj rano na czczo 78! Co zawsze mam powyżej 90 ostatnio 😅 Więc chyba piwo i lody powinny być codziennie 😅

Co do płci to u mnie zdecydowanie dopiero było widać w okolicy 18tyg a na połówkowych potwierdzone. Ale wcześniej nikt nawet nie próbował zgadywać 😱 Także nieźle że Wam się to zgadza z tym co usłyszcie na prenatalnych 🥰

Jeśli chodzi o ruchu to w pierwszej ciąży też dopiero czułam około 19tyg ale miałam łożysko z przodu więc też pewnie inaczej. Wcześniej może takie łaskotanie od środka ale to nigdy nie wiedziałam na 100% czy to dzidzi czy jelita 😅
No to musisz na stałe wprowadzić do menu lody i piwo. Też czułam ruchu dopiero koło 18 TC i też miałam łożysko z przodu. Teraz mam z tyłu więc liczę na wcześniejsze ruchy. Ale na początku ciężko odróżni bo po porodzie często łapałam się na tym że myślałam że dziecko w brzuchu się rusza a córkę miałam obok w łóżeczku 😂
Dziewvzyny po wymiotach mam strasznie zdarte gardło.... Normalnie nie mogę przelknac śliny... Mogę jakieś domowe sposoby? Wykoncze się 😒🥺😰
Spróbuj napic się herbaty z sokiem z malin jak masz. Ogólnie musisz dużo pić bo mogłaś się trochę odwodnic
 
Hej kobietki, ja na wakacjach to tak podczytuje tylko z doskoku.
Przez ten krwotok to teraz obchodzę się z sobą jak z jajkiem, nawet za dużo nie chce chodzić a jak czuję że coś ze mnie wylatuje to moment muszę być w łazience kontrolowac. Aż mi głupio teraz bo zamiast chodzić i korzystać z wakacji to ja wolę siedzieć lub leżeć, a niech no mnie coś zakluje to od razu panika.

MAgdalenamadzia ugotuj szklankę wody i wsyp tam łyżkę siemienia lnianego i ugotuj żeby gesty kisiel powstał i go wypij, napewno pomoże, i witamina E też napenwo pomaga.

Natalia99 a może stało się w życiu córki coś co teraz bardzo przeżywa? Jeśli nagle zaczęła się tak zachowywać to napewno od czegoś to jest. Dobrze że idziesz z nią do psychologa.

Smilonka ja się nie znam na cukrach, ale wydaje mi się że skoro Ci się podniósł to znaczy że Ci nie szkodzi.
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 dzisiaj o 10 mam badania prenatalne. Juz dawno nie pamiętam, żebym czymkolwiek się tak stresowała. Cala noc spałam jakby w takim pół śnie. Wczoraj zajęłam się sprzątaniem całego domu, więc nawet byłam dumna z siebie, że o tym tak nie myślę. Nie dziwię się, że później te badania krwi, wychodzą tak dziwnie skoro, to jest taki stres. A ponoć ma to też wpływ. Ale trzeba to jakoś przeżyć i być tylko dobrej myśli .😅 Ktoreś z was jeszcze ma dzisiaj badania prenatalne ?? Jezeli tak to życzę samych świetnych wiadomości 👌
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] dzisiaj o 10 mam badania prenatalne. Juz dawno nie pamiętam, żebym czymkolwiek się tak stresowała. Cala noc spałam jakby w takim pół śnie. Wczoraj zajęłam się sprzątaniem całego domu, więc nawet byłam dumna z siebie, że o tym tak nie myślę. Nie dziwię się, że później te badania krwi, wychodzą tak dziwnie skoro, to jest taki stres. A ponoć ma to też wpływ. Ale trzeba to jakoś przeżyć i być tylko dobrej myśli .[emoji28] Ktoreś z was jeszcze ma dzisiaj badania prenatalne ?? Jezeli tak to życzę samych świetnych wiadomości [emoji108]
Powodzenia. Napewno będzie dobrze [emoji5]
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Herbata owocowa pomogła. Dziś jest lepiej. Ale jesyem załamana, nie mogę pić już nawet wody gazowanej nawet po tym już chve mi się wymiotować, a tylko to mogłam pić. Zwykła woda odpada. Została herbata owocowa. Szczerze jestem załamana. Nie chve już tych okropnych mdłości. Wstałam rano i już je czuję, ledwo chodzę. Kiedy to minie? 🥺
 
Do góry