reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja się wcale nie odzywam 😔 mam ostatnio bardzo dużo stresu i od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuch. Mamy kłopoty wychowawcze z córką. Dzisiaj robiła awanturę przez 6 godzin. Z niewielkimi przerwami. Krzyki, bicie nas, szarpanie. Ja jestem psychicznie wykończona, płacze po nocach z bezsilności. takie sytuacje zdarzaja się od 3 tygodni prawie codziennie. Czekamy na wizytę u psychologa ale teraz urlopy i ciężko z terminami. Mam nadzieję że to coś pomoże, bo już przestałam liczyć na to że to minie. W dodatku bardzo się przez to martwię o bombelka że ten stres mu zaszkodzi 😭😭musiałam się komuś wyzalic
 
Ja się wcale nie odzywam 😔 mam ostatnio bardzo dużo stresu i od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuch. Mamy kłopoty wychowawcze z córką. Dzisiaj robiła awanturę przez 6 godzin. Z niewielkimi przerwami. Krzyki, bicie nas, szarpanie. Ja jestem psychicznie wykończona, płacze po nocach z bezsilności. takie sytuacje zdarzaja się od 3 tygodni prawie codziennie. Czekamy na wizytę u psychologa ale teraz urlopy i ciężko z terminami. Mam nadzieję że to coś pomoże, bo już przestałam liczyć na to że to minie. W dodatku bardzo się przez to martwię o bombelka że ten stres mu zaszkodzi 😭😭musiałam się komuś wyzalic
Najważniejsze, ze zauważyłaś problem i załatwiasz specjalistę 😊 uwierz - ogrom rodziców ignoruje takie zachowania a dziecku nie przechodzi i uznają to za „taki charakter”. Trzymam za was i za córeczkę kciuki, po konsultacji na pewno bedzie lepiej 🙂
 
Dziewczyny co z teoria ruchów w drugiej ciąży? 😏 w pierwszej podobno miedzy 16-25 tygodniem czuć, a w drugiej niby od 13 juz niektóre kobiety czuja te „motylki”. Któraś z was ma już te pierwsze za sobą? 😁
Ja pamietam, ze w pierwszej ciąży takie juz wyczuwalne ze to na pewno dzidzia a nie jelita, poczułam w 18tc
 
Ja się wcale nie odzywam 😔 mam ostatnio bardzo dużo stresu i od jakiegoś czasu pobolewa mnie brzuch. Mamy kłopoty wychowawcze z córką. Dzisiaj robiła awanturę przez 6 godzin. Z niewielkimi przerwami. Krzyki, bicie nas, szarpanie. Ja jestem psychicznie wykończona, płacze po nocach z bezsilności. takie sytuacje zdarzaja się od 3 tygodni prawie codziennie. Czekamy na wizytę u psychologa ale teraz urlopy i ciężko z terminami. Mam nadzieję że to coś pomoże, bo już przestałam liczyć na to że to minie. W dodatku bardzo się przez to martwię o bombelka że ten stres mu zaszkodzi 😭😭musiałam się komuś wyzalic
Jak dobrze kojarzę to córka ma 5 lat. Mam nadzieję że wizyta u psychologa pomoże że to tylko taki głupi wiek i za chwilę będzie lepiej. Trzymaj się jakoś napewno będzie dobrze 😊
 
Dziewczyny co z teoria ruchów w drugiej ciąży? 😏 w pierwszej podobno miedzy 16-25 tygodniem czuć, a w drugiej niby od 13 juz niektóre kobiety czuja te „motylki”. Któraś z was ma już te pierwsze za sobą? 😁
Ja pamietam, ze w pierwszej ciąży takie juz wyczuwalne ze to na pewno dzidzia a nie jelita, poczułam w 18tc
Też nie mogę się doczekać 😀
 
reklama
Do góry