reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dzień dobry dziewczyny 😊 dzisiaj o 10 mam badania prenatalne. Juz dawno nie pamiętam, żebym czymkolwiek się tak stresowała. Cala noc spałam jakby w takim pół śnie. Wczoraj zajęłam się sprzątaniem całego domu, więc nawet byłam dumna z siebie, że o tym tak nie myślę. Nie dziwię się, że później te badania krwi, wychodzą tak dziwnie skoro, to jest taki stres. A ponoć ma to też wpływ. Ale trzeba to jakoś przeżyć i być tylko dobrej myśli .😅 Ktoreś z was jeszcze ma dzisiaj badania prenatalne ?? Jezeli tak to życzę samych świetnych wiadomości 👌
Trzymam kciuki! Ja miałam w piątek i wiem doskonale jaki to stres 😉
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny 😊 dzisiaj o 10 mam badania prenatalne. Juz dawno nie pamiętam, żebym czymkolwiek się tak stresowała. Cala noc spałam jakby w takim pół śnie. Wczoraj zajęłam się sprzątaniem całego domu, więc nawet byłam dumna z siebie, że o tym tak nie myślę. Nie dziwię się, że później te badania krwi, wychodzą tak dziwnie skoro, to jest taki stres. A ponoć ma to też wpływ. Ale trzeba to jakoś przeżyć i być tylko dobrej myśli .😅 Ktoreś z was jeszcze ma dzisiaj badania prenatalne ?? Jezeli tak to życzę samych świetnych wiadomości 👌
Trzymaj, się musi być dobrze ☺☺ ja mam w piątek a stresuje sie już dziś 😅😅
 
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
 
Cześć Dziewczyny, podczytuje Was co kilka dni, jak udaje mi się złapać zasięg 😉 My dalej się wczasujemy ☺️ Gratuluje wszystkich udanych wizyt i super, że dzieciaczki ujawniają już płeć 😊
Może u mnie na wizycie za tydzień tez się ukaże 😉
W ciąży z synem lekarz widział chłopaka i faktycznie tak było, ale przy córce w 20tc powiedział ze będzie chłopak, a na następnej wizycie była już ewidentne dziewczynka 🤷🏼‍♀️😅

Dziewczyny co z teoria ruchów w drugiej ciąży? 😏 w pierwszej podobno miedzy 16-25 tygodniem czuć, a w drugiej niby od 13 juz niektóre kobiety czuja te „motylki”. Któraś z was ma już te pierwsze za sobą? 😁
Ja pamietam, ze w pierwszej ciąży takie juz wyczuwalne ze to na pewno dzidzia a nie jelita, poczułam w 18tc
ja już kilka razy czułam ruchy, wczoraj w nocy też, takie delikatne ale napewno nie były to jelita 🙊 przy trzeciej ciąży jakoś łatwiej już odróżnić 😅

Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
nie robiłam nigdy listy 😉 napewno potrzeba dużo bodziakow, półśpiochow i pajacyków 😅 Moja siostra, która urodziła w marcu, kupowała wyprawkę według jakiś list z internetu, ja jej mówiłam, ze ma trochę mało ubranek jak na początek ale mnie nie posłuchała. Po porodzie przyznała racje, nie miała świadomości ze takie maleństwo może zabrudzic tyle ubranek 😂😂😂
 
Cześć Dziewczyny, podczytuje Was co kilka dni, jak udaje mi się złapać zasięg 😉 My dalej się wczasujemy ☺️ Gratuluje wszystkich udanych wizyt i super, że dzieciaczki ujawniają już płeć 😊
Może u mnie na wizycie za tydzień tez się ukaże 😉
W ciąży z synem lekarz widział chłopaka i faktycznie tak było, ale przy córce w 20tc powiedział ze będzie chłopak, a na następnej wizycie była już ewidentne dziewczynka 🤷🏼‍♀️😅


ja już kilka razy czułam ruchy, wczoraj w nocy też, takie delikatne ale napewno nie były to jelita 🙊 przy trzeciej ciąży jakoś łatwiej już odróżnić 😅


nie robiłam nigdy listy 😉 napewno potrzeba dużo bodziakow, półśpiochow i pajacyków 😅 Moja siostra, która urodziła w marcu, kupowała wyprawkę według jakiś list z internetu, ja jej mówiłam, ze ma trochę mało ubranek jak na początek ale mnie nie posłuchała. Po porodzie przyznała racje, nie miała świadomości ze takie maleństwo może zabrudzic tyle ubranek 😂😂😂
No też mi się wydaje, że (wg listy z internetu) 3 pajacyki dla niemowlaka urodzonego w zimie to trochę mało 🤣 nie chciałabym przesadzić z ilością, bo do minimalisty mi ogromnie daleko, ale te 3 pary to zdecydowanie za mało chyba 🤓
 
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
ja już szukam inspiracji jak nie zbankrutować na wyprawce. Przy pierwszym dziecku było krucho z kasą więc większość rzeczy dostaliśmy po rodzinie, trochę kupiliśmy. Ale już się nie mogę doczekać żeby zacząć wszystko kupować
 
Wróciłam z badań i co kibelek trzeba było odwiedzić przed śniadaniem, chociaż w drodze powrotnej kawałek drożdżówki zjadłam i popiłam sokiem pomarańczowym i wszystko w WC wylądowało, śniadanie także [emoji27] kiedy to się skończy
 
reklama
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20210726-105537_Gallery.jpg
    Screenshot_20210726-105537_Gallery.jpg
    218,2 KB · Wyświetleń: 72
  • Screenshot_20210726-105534_Gallery.jpg
    Screenshot_20210726-105534_Gallery.jpg
    193,1 KB · Wyświetleń: 76
Do góry